Отзыв о компании Интернет портал Укрбизнес

Описание деятельности:  интернет - портал

Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2013

---

Поясню писакам (ті, що строчать з інтервалом в 5 хвилин під різними ніками, а їхні однотипні коментарі зводяться лише до одного - “Сам дурак!..”) чому я пропрацював лише тиждень.

Мене взяли на випробувальній період, при цьому не оформлялись ніякі документи, я навіть не знав яка в мене буде зарплата… Я тиждень їздив на роботу за власний рахунок. Від Цейка ніякої конкретики, лише мутні відмовки мол походи ще з тиждень, а там буде видно. Комусь треба декілька місяців , щоб зрозуміти куди він попав, а мені вистачило тижня.

Не витрачайте свого часу на цю конторку - це звичайний лохотрон!

# Местная2013-08-19 20:44:41
Ой как интересно начальство общается с комментаторами))))Все вокруг дураки, а Валик самый специалист в рекламе...как хорошо получается...а как же так дело до прокураторы дошло??
# Ахреневший читач!2013-07-08 20:05:50
Не понимаю, как за неделю "езды" на работу можно так обидеться. Нормальны чел в себе искал бы проблемы. Если понял что не твоё - ушёл и сказал спасибо за то, что дали возможность понять это. Так поступают порядочные и адекватные люди. А если думаешь, что за то что ты ни копейки не принёс дохода компании, тебе должны ещё и проезд оплачивать - иди работать в милицию в ППС (патрульно постовую службу). Там всё оплачивают, даже сапоги кирзовые )))
# Дмитрий2013-04-23 17:03:05
Верю!
# Уважний читач2013-04-08 11:16:21
Валєнтінчику, відкрию тобі страшну таємницю-усілякий труд почесний, навіть ящики кантувати, чи пончиками торгувати. Позорно тільки брехати і кидати, так як ти це робиш і працівників вчиш. Отакі люди викликають зневагу. Занотуй це у свій молєскін.
# ахахах2013-04-05 17:36:06
Власний бізнес - пончиками на варшавці торгувати?
# Уважний читач2013-04-05 14:09:33
Валєнтінчику, ти ж добре знаєш, що люди, які втекли з твоєї шарашкиної контори, не пропали, а нормально прилаштувалися. Я зараз організовую свій власний бізнес, і можливо 1-2 друзів перетягну з Укрбізу. Непогані хлопці, а тобі подлянку зробити дуже приємно!!!
# ахахах2013-04-04 18:58:34
а ви напевне на варшавці і працюєте, раз у кожному коментарі згадуєте ринок)))
# Уважний читач2013-03-29 19:48:50
Та ні, Валєнтінчику, в цьому немає потреби. І так весь Луцьк знає який ти мутний тіп. Окрім студентів-полішуків ніхто до тебе працювати не йде. Тому можеш перед ними роздувати свої товсті щоки та корчити з себе великого генія реклами. Але недовго, бо через 1-2 місяці студіки розуміють, що вигідніше ящики на Варшавці кантувати, аніж працювати у твоєму лохотроні.
# Ще уважніший читач2013-03-28 15:05:48
Ото заїло людину. Напишіть ще статтю в газету. щоб про ваше горе дізналося більше людей
# Уважний читач2013-03-28 13:21:37
Одинакові сині кольори вищенаписаних коментарів доводять нам, що це написано з однієї ай-пі адреси. Це говорить про бажання керівництва відбілити себе таким чином. Можна припустити, що бажаючих працювати в цій шаразі вже немає, в Луцьку і так усі все знають, от керівництво і воює з коментаторами.
# Весна2013-03-28 12:24:13
"Я тиждень їздив на роботу за власний рахунок..." - теж мені проблему знайшов! Треба було ходити пішки)))). Цікаво, а ти хотів, щоб тебе запросили на випробувальний термін і видали кишенькові гроші? Сонце, тут не благодійна організація допомоги лінтяюгам, тут треба працювати.

"Комусь треба декілька місяців , щоб зрозуміти куди він попав, а мені вистачило тижня..." - фірмі, мабуть, вистачило ще менше часу, щоб зрозуміти, що такому працівнику як ти - не місце у компанії. Ти, не ображайся. Просто, у Луцьку досить мало компаній, які дають можливість працювати, рости, заробляти нормальну зарплату. І бісить, коли якісь "яскраві особистості", які нічого не зробили для того, щоб показати свій інтелект, а лише демонструють свої показові амбіції та розводять тут демагогії. Хай щастить!
# Юбишка2013-03-28 11:55:48
Підтримую, колеги!!!!!!!
# Працівник2013-03-28 11:41:21
Підтримую!!! У мене теж був тиждень випробувального терміну! Працюю вже 2-й рік, офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка! Де тут лохотрон??? А ти дурак, якщо через 5 років ще й досі собі цим голову париш!
# "студенти, що готові працювати за їду"2013-03-28 11:29:43
сам дурак
# Здравомыслящий человек!2013-03-28 11:12:30
Такий ти значить спеціаліст, якщо за цілий тиждень не розгледіли твоїх великих навиків!
Сміх та й годі!