Другие названия: ПП "РОА"
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Эл. почта: roa2014@list.ru
Регионы работы: Киев, Бахмач, Винница, Житомир, Кировоград, Кременчуг, Нежин, Николаев, Прилуки, Ровно, Стрый, Сумы, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Тернополь

Описание деятельности:  ПП «РЕГИОНАЛЬНЫЙ ОХРАННЫЙ АЛЬЯНС» - это компания, возможности и спектр деятельности которой может решить любые пожелания клиента в сфере охраны и безопасности, как личности, так и бизнеса.

Отзывы о компании     ПП "Региональный Охранный Альянс" Всего отзывов: 2

2017-09-20 09:31 Яремчук Іван, г. Ровно
Всі кто працювали в Регіональному охоронному альянсі потрапили у халепу. Їм не виплачували зарплатню. Як виживали і працювали, пригадують з жахом. Кажуть - всіх працівників принижували і ставилися, як до тварин. Хто не витримував рабських умов, тих - били. А хто тікав - ловили, повертали й силою змушували працювати. Коштів не було навіть на хліб. Жили голодні в холодному непристосованому приміщенні. В тісній кімнатці - і чоловіки, й жінки. Наразі охоронна фірма на сьогодні заборгувала сотні тисяч…>>
Ошуканих вже сотні! https://www.youtube.com/watch?
2016-05-15 17:01 Валерій Мединський, г. Ровно
Оскільки у мене досить багато досвіду роботи в різних компаніях, можу з упевненістю сказати, що ця компанія позитивно ставитися до співробітників і виплачує вчасно заробітну плату. Перевагою цієї компанії є величезна перспектива і потенціал. Не дивлячись на всі труднощі і тиск з усіх боків, компанія все одно стрімко і успішно рухається вперед і доводить все справи до кінця.
----------