Другие названия: ТМ "ОККО"
Сайт:  okko.com.ua
Эл. почта: hr@gng.com.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кировоград, Кривой Рог, Львов, Мукачево, Северодонецк, Стрый, Сумы, Тернополь, Харьков
Телефоны: 80322989603.1284

Описание деятельности:  «Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія входить в трійку лідерів за обсягами продажів нафтопродуктів на роздрібному ринку України. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в 21 області України та АР Крим. Одне з найбільших надбань ПАТ «Концерн Галнафтогаз» - це квалiфiкованi працiвники, а ресурси, затраченi на навчання та мотивацiю персоналу — це вдалi iнвестицiї у власний розвиток. Компанія на постійній основі формує внутрішній кадровий резерв з найкращих працівників, які в майбутньому виростають у фахових та досвідчених керівників. Ми завжди відкриті для молодих спеціалістів з високим потенціалом, які ще поки не доєдналися до нашої команди, тому запрошуємо кожного, хто хоче зростати професійно і особистісно разом досягати вершин. Компанія пропонує два напрямки працевлаштування: – робота на АЗС буде цікава для молодих енергійних людей, які цінують свій час і готові працювати в позмінному режимі. – робота в офісі привабить молодих спеціалістів, що прагнуть активно працювати та досягати успіху. Ми завжди раді бачити Вас одним з тих, хто хоче долучитися до нашої команди однодумців. Актуальні пропозиції про співпрацю (працевлаштування) Ви можете знайти на нашому сайті www.okko.com.ua/vacancies/ Ми разом йдемо до успіху! З питань щодо працевлаштування можна звертатися : ПАТ "Концерн Галнафтогаз" Відділ забезпечення персоналом Тел. 8 032 298 96 03.1284 або 1378 або надсилайте резюме на адресу: hr@gng.com.ua з зазначенням вакансії, яка би була для Вас цікава.

Отзывы о компании     ПАТ Концерн Галнафтогаз Всего отзывов: 26

2013-12-30 20:48 Игорь, г. Львов
Отличный и дружный коллектив! В то время когда работал. Толковые руководители. Антоновы, когда были у руля - лучшие годы компании! ! ! !
Кумовство! ! ! ! Много "бездарей" у руля. Ценят только тех , кто попу лижет. Ушел из компании за что , вору поверили - а меня перед В.Б. выставили непонятно кем.
2012-10-22 20:47 Аноним, г. Львов
З/п вовремя, коллектив - дружный, возможности для развития карьеры есть, только нужно к себе быть самокритичнее (после месяца работы никто не сделает начальником)
Работа - не из самых легких, дисциплина
2012-09-03 11:38 юля, г. Львов
вчасно виплачують ЗП, хоча за дрібниці певний % періодично знімають
Керівництво своїх працівників не тримає за людей. Не виконав стандарта- ти звільнений. Коли керівник бик, сидить біля стажера і отримує кайф від того, що він його боїться, це нормально? ? ? ? ? А всі керівники в них тупі, бо набирають по знайомству. Перспективи нуль.
2012-08-04 02:50 Опа, г. Львов
Може хоть бензин хороший! ?
Підтверджую на всі 1000% попередні коменти про співбесіди. Дуже довго тягнуть, я через тягучку часу втратила реальне місце на роботу, так як "їла їхні завтраки" цілий місяць.Співбесіди дійсно дивні:по скайпу, в реалі, малювання неіснуючих тваринок, дерев таке враження що на роботу йдеш в ЦРУ. Я погодилась на цей тупуватий експеремент протягом місяця, і вкінцевому результаті отримала відповідь:На жаль ваші професійні навики не підходять вимогам нашої компанії. Які прфесійні навики "вони" побачили…>>
2011-12-22 02:50 Профі Профі, г. Львов
Штат надзвичайно роздутий. "Свій, до свого, по своє! ! ! " Якщо у Вас ХТОСЬ працює у даній компанії , то неодмінно візьмуть. Тут не має значення, чи ВИ профтехучилище закінчили, чи де-небудь коли-небудь працювали. Все залежить від того, хто ВАС протягує. Справжніх професіоналів там дуже мало, тому, насправді, розумних туди не беруть, щоб конкуренції не створювали.
У мене восьмеро знайомих ходили на співбесіди - тести, малюночки - хі-хі. То все тільки видимість РОБОТИ (для звітності керівництву, захисту дипломів на фак-ті психології...). Жоден з цих знайомих так і не був прийнятий на роботу, нікому не передзвонили (а обіцяли), з ними зв'язатись також практично неможливо - КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА така))). А от ті, хто там трудяться, потрапили, виключно, "по-знайомству". IQ 80% працівників дуже низьке.
2011-11-17 13:21 Аноним, г. Львов
не почувствовал
Проходил собеседование с HR Еленой. Сложилось впечатление, что человек только после университета практику проходит. Постоянные перебивания в ходе собеседования, работая не первый год на руководящих должностях, пришлось объяснять систему построения структуры продаж и ее контроль, Елена по-видимому этого не знает, так как постоянно переспрашивала в недовольном тоне, давая понять что ты явно неграмотный лапоть, и она тут хозяин компании...Резюме: работая на руководящей должности 5 лет и попав…>>
2011-11-15 23:41 Роман, г. Львов
Не знаю
На прикладі таких компаніїй можна важати це візитною карткою України
2011-08-07 23:57 Аноним, г. Львов
Суб'єктивно , жодного!
Моя порада: Забудьте про відвертість про яку Вас просять у аплікаційній формі, ніхто її не сприймає, пишіть те , що хоче почути кожна людина , "солодку брехню". І найголовніше , у відділі кадрів працює блондинка)
2011-02-12 19:43 Аноним, г. Львов
Охрана на входе хорошо выполняет свои задачи и в кафе A la minute вкусно.
Да никого они вообще не ищут - все вакантные должности давно заняты. Не теряйте собственного времени, все это просто создание искусственной конкуренции.
2011-01-26 21:35 Аноним, г. Львов
Проходив співбесіду в грудні 2010 року на посаду Управителя АЗС. Співбесіда мені видалася дуже цікавою, її проводило троє осіб (дві жінки, які вели розмову). За результатами розмови мені навіть розказали, в якій сфері мені би було найкраще працювати. Власне цим мені дуже заімпонувала компанія. Якщо так ретельно підбирають в неї працівників, то, напевно, і результати діяльності повинні бути високі. З моїх власних причин я змушений був відмовитися від запропонованої посади, але мені докладно…>>
Негативних сторін відзначити не можу.