Другие названия: ТзоВ Террін, Террин, ВАТ "Концерн Галнафтогаз"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Киев, Александрия, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Стрый, Харьков
Телефоны: (032) 298-89-38

Описание деятельности:  Займається розробкою і впровадженням проектів. На даний час - це проект створення мережі ресторанів швидкого харчування "Ala minute" при АЗС "ОККО"

Отзывы о компании     Террін Всего отзывов: 40

2012-03-03 02:41 Татьяна, г. Киев
Не могу сказать, что о людях не заботятся.Платят всегда, отпуск оплачивается.Питание предоставляется(хорошее)достаточное.Кухня(рабочая зона)отличная.Даже в дорогих ресторанах условия для работы поваров намного хуже.Посуда отличная, печки, мойки, душ, туалет.Условия хорошие.Руководящий аппарат(Львовский)достаточно лояльный(мне так показалось)
Есть конечно, но я их не буду обсуждать......Нет возможности проведения корпоративов.Это очень объеденяет коллектив.Даже элементарная вылазка на природу.
2011-12-06 23:17 Аноним, г. Львов
Декілька нормальних людей
Колектив був як усюди, різні люди, різні проблеми але прислухались один до одного та старались підтримувати дружньо-ділові стосунки, як з офісними колегами так і з директорами ресторанів. Коли влаштовувалась, думала: - "солідна, демократична фірма" Але з приходом Семенюка розпочалось... Працівники різних відділів стараються не допомогти один одному, а навпаки –підсунути свиню та підставити, постійний пошук крайніх та перекладання відповідальності на колег. Набрали велику кількість непрофесіоналів…>>
2011-11-03 01:51 не важно, г. Киев
Хороший зал в ресторанах.Акции.Не плохая кухня.(за исключением нескольких блюд)
Задолбали своими проверками.Жена работает в этом дурдоме.Вечное напряжение.Отношение скотское, лицемеры, о сотрудниках не думают.Ходила на работу(как устроилась) как на праздник, а теперь перед работай чуть не плачит.Нахер такая работа? ? ? ? Говорит что хороших поваров не ценят, нужны послушные овцы.Для классных поваров в этих сетях нет перспектив, одна деградация.Для сотрудников нет никаких льгот.Текучка постоянно.Не смотрят на работника как на человека.Прав нет НИКАКИХ.Была бы классная компания,…>>
2010-12-18 15:27 Аноним, г. Киев
Бачу, що багто чого змінилось у компанії після написання останніх відгуків про неї на цьому сайті. Тепер працювати тут приємно і цікаво. Особисто для мене. Я бачу класні перспективи для себе і розуміння з боку керівників. Плюс нормальна ЗП і класний колектив.
Халтурити не вийде )
2010-10-19 00:19 Аноним, г. Александрия
коллектив, за исключением Главной
смотря на предыдущие отзывы началась пр-кампания, ну что ж удачи!
2010-10-16 00:50 Аноним, г. Львов
Компанія насправді хороша, і колектив і в ресторані і в офісі тоже хороший , просто люди не всі однакові і відрізняються кожен по своєму. Ставляться до людей з повагою, алей свого вимагають, за гарно зроблену роботу і надбавку можуть дати до зарплати))), а от коли не справляєшся з порученим, от тоді і починається чорна смуга.
Не можу нічого поганого про ТзОВ "ТЕРРІН" росказати.
2010-10-02 01:01 Аноним, г. Львов
Динамічна компанія з дружнім колективом. Цікаві проекти, масштабність. Тут вимагають, але й оцінюють по-заслузі. Я впевнена, що люди, які пишуть негативні відгуки про цю компанію, просто не змогли працювати ефективно в такому ритмі. Але визнавати свої недоліки ніхто не хоче, простіше звинуватити компанію...
Є працівники, які навчаються у компанії, здобувають досвід і ідуть у інші фірми реалізовувати його там в менш шаленому ритмі. Прикро втрачати гарних працівників.
2010-09-04 00:43 *******, г. Львов
Очень интересный и перспективный проект ! Ресторан при АЗС! ! ! Идея - СУПЕР ! ! ! !
На собеседовании все очень красиво, обещают и социальный пакет, и выходные дни. Реально: персонал ресторанов работает сутками, спит 2-3 часа ( и то если не будет гостей в ресторане) на полу, отпуск только 12 дней, больничные оплачиваются не в полном размере ( Джус О. принимает эти решения), зарплата - МИЗЕР! ! ! Постоянные штрафы персонала, постоянное недовольство, а точнее - придирается О.Джус ! ! ! ! Оксана Джус относится к персоналу как к БЫДЛУ, как к дешевой рабочей силе, никакого…>>
2010-07-27 23:33 Аноним, г. Львов
Колектив офісу(крім Бурканової-Джус)
Далекі-далекі від рестораного бізнеса ! ! ! Працівникі на ресторанах пашуть-за копійки , керівництво тішать себе )))
2010-05-03 14:03 Аноним, г. Киев
"""Свідомий професійний підхід до психологічної складової у підборі працівника. Тобто до особистості в цілому, а не лише до навиків, диплому та вміння підготуватися правильно поводитися на співбесіді. """
ха-ха... чому ж тоді через місяць-два знову з"являється та ж сама вакансія, оскільки попередній кандидат, гарно малюючи тварин, не пройшов випробувальний термін? ? ? доказ - вакансія менеджера в ТОБІ, яка оновилася за півтора місяці. Люди добрі, психологічна складова - ми ж не нареченого собі підбираєм, а працівника. І те, що дуже часто за таким підбором люди не справляються з роботою залишається фактом