Отзыв о компании Террін
Добавлен: 23:17 06.12.2011
Другие названия: ТзоВ Террін, Террин, ВАТ "Концерн Галнафтогаз"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Киев, Александрия, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Стрый, Харьков
Телефоны: (032) 298-89-38

Описание деятельности:  Займається розробкою і впровадженням проектів. На даний час - це проект створення мережі ресторанів швидкого харчування "Ala minute" при АЗС "ОККО"

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2010

Декілька нормальних людей

Колектив був як усюди, різні люди, різні проблеми але прислухались один до одного та старались підтримувати дружньо-ділові стосунки, як з офісними колегами так і з директорами ресторанів. Коли влаштовувалась, думала: - "солідна, демократична фірма"
Але з приходом Семенюка розпочалось...
Працівники різних відділів стараються не допомогти один одному, а навпаки –підсунути свиню та підставити, постійний пошук крайніх та перекладання відповідальності на колег. Набрали велику кількість непрофесіоналів та окозамилювачів. Робота зводиться до того, хто швидше та якісніше, поцілує задницю Семенюка. Останній поводить себе, як Господь-Бог.
Демократія у компанії давно померла, якщо маєш свою думку, то готуйся до переслідувань, цькувань та штрафів.

# Бывший работник2012-04-27 23:02:50

Офисный тоталитаризм и множество часто бессмысленных штрафов - это завуалированный способ компаний сэкономить на работниках, который может привести к развалу бизнеса, убеждена директор рекрутингового агентства Smart Solutions Татьяна Никитович. По ее словам, в современных компаниях системы штрафов иногда доходят до абсурда.
"В одном рекламном агентстве за опоздание два раза подряд необходимо принести в контору сладости и фрукты. За третье опоздание - штраф 10 долларов. В одной из дистрибьюторских компаний за опоздание вообще штрафовали на 15% зарплаты. За отказ работать за другого человека в нерабочее время также наказание: не выполнил указание руководства - штраф", - рассказала специалист по персоналу.
Наказать могут не только за опоздание, а за обед на рабочем месте, за пыль на столе, за нарушение дресс-кода, за ругательство, за пропуски оплаченных фирмой занятий в фитнес-клубе, за отказ гулять на корпоративах. Если не за что штрафовать, могут вспомнить случай полугодичной давности.
"Штрафы, популярные в украинских компаниях, дают лишь непродолжительный эффект и демотивируют людей. Сотрудники к ним привыкают и придумывают такие же креативные способы уклонения от них", - уверяет Никитович.
Сознательность у сотрудников возникает тогда, когда они вовлечены в процесс работы всей компании, а если он тратит все свои силы на борьбу с корпоративными маразмами, то к повышению производительности это уже не имеет никакого отношения, убеждена специалист.
"При нормальном менеджменте штрафы нужны. Нужен здоровый климат в коллективе, правильная система мотивации, четко поставленные задачи и адекватный контроль. Если человек может делать, но не делает, - это проблема управленческая. Если человек не делает, потому что не может, - это ошибка профессионального подбора. Такого работника необходимо заменить, либо отправить на тренинги", - объясняет директор рекрутингового агентства.
# Працівник2012-03-07 23:10:37
Випадковий гість-дуже розумна та професійна людина, шкода що у керівництві компанії таких немає.
# випадковий гість2012-03-03 19:24:41
Шановна Юлія! Ви, як ПРАЦІВНИК ,який відповідає за нормальний мікроклімат у колективі, повинні терміново провести АНОНІМНЕ опитування у колективі з метою виявлення реального стану речей, а не вести бесіди з працівником, який ВЖЕ ОЦІНИВ стан речей. Можливо оцінка хибна . Але сприйняття змін, які відбуваються у Компанії, є саме таким. І що буде з компанією, якщо ця оцінка через рік виявиться вірною?????????????
# Стрельченко Юлія, керівник відділу з управління персоналом2011-12-21 11:28:08
Шановний Анонім! Дуже прикро, що Ваше сприйняття змін, які відбуваються у Компанії, є саме таким. І мені, як людині, яка відповідає за нормальний мікроклімат у колективі, дуже прикро ще й те, що Ви з цією проблемою (а це я вважаю проблемою і демотивацією) звернулись не у HR-відділ, а сюди, в Інтернет-ресурс. Я переконливо прошу Вас поспілкуватись або зі мною, або з іншою особою з керівництва Компанії, якій Ви довіряєте. Впевнена, що на Ваші запитання ми зможемо надати вичерпні відповіді, і ми разом з Вами повернемо Вам віру у нашу Компанію і її колектив. Адже зміни відбуваються завжди і потрібно вміти їх правильно сприймати.