Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Луганск, Мариуполь, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Симферополь, Сумы, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Минск

Описание деятельности:  Потребительское Кредитование

Отзывы о компании     ТОВ КБ "Дельта Банк" Всего отзывов: 4

2014-10-30 18:47 Вікторія, г. Ровно
НЕМАЄ та й бути не може
ДЕЛЬТА для мене є була і буде БАНКРУТОМ! На початку свого становлення в м. Рівному ДЕЛЬТА організовувала так звані "пілотні" проекти. Схема стандартна: 1) набирають групу студентів які шукають роботу 2) тижні зо два вішають їм про шалені перспективи роботи в чудовому банку 3) організовують зустріч з менеджером який навчить вас імітувати зацікавленість в тому що розповідає клієнт з ІТ- шниками, які взагалі вас за людей не мають, але навчать вас найбільш корисному і цікавому (що таке мережевий…>>
2012-06-20 19:42 Antonio Banderas, г. Ровно
Коллектив, не считая руководства и их опрешников
В первую очередь руководство, творят что хотят, сотрудников не ценят вообще, через то и текучка кадров, на работе все соки выжимают из подчиненных (меня это не касалось, а вот людей жалко)
2012-03-06 14:57 Оксана, г. Ровно
нема
Коли прийшла на роботу в цей банк, обіцяли багато... А насправді нічого не дають. Вихідних за місяць можеш отримати не більше 4, зп - 100$, і ніяких премій. Буду звільнятись.
2012-02-24 16:31 матеуд розенбах, г. Ровно
НЕТ
если хотите платить всю жизнь, то берите кредит в дельта-банк и не важно сколько вы возьмете , они высосут из вас ВСЕ!