Сайт:  adelina.com.ua
Регионы работы: Киев, Дружковка, Львов, Харьков

Описание деятельности:  Adelina Call Center – публично признанный лидер профессиональных контактных центров Украины, с 2004 г. предоставляет высокотехнологические услуги ведущим компаниям Украины, стран СНГ, Европы и Америки. Более 1800 сотрудников компании в Украине и России ежегодно обслуживают порядка 50 млн клиентских обращений с помощью современных телекоммуникационных средств. Adelina Call Center заботится о развитии своего персонала, обеспечивает бесплатное обучение, участие в международных конкурсах и форумах. В компании действует программа внутреннего развития Adelina Business Class, согласно которой каждый наш сотрудник имеет возможность получить административную должность в Adelina Call Center. Благодаря программе Adelina Business Class, а также целенаправленной внутренней политике компании по развитию персонала, вся наша управляющая команда, в том числе, ТОП-менеджмент, на 95% состоит из бывших операторов-консультантов, прошедших всю необходимую подготовку, обучение и практику. Мы внимательно относимся к мнению сотрудников, в том числе, бывших, о работе в Adelina Call Center и стараемся отслеживать все отзывы о компании. В случае, если у Вас возникли спорные вопросы, требующие, на Ваш взгляд, их немедленного разрешения, просим писать на электронный адрес pr@adelina.com.ua. Таким образом, мы сможем оперативно отреагировать и способствовать быстрому решению Вашего вопроса.

Отзывы о компании     ADELINA CALL CENTER Всего отзывов: 42

Фильтр по региону: Все Киев Дружковка Львов Харьков

2013-02-28 12:15 Аноним, г. Львов
Колектив хороший, мається на увазі таких робітників як ти і не більше, окреме місце для обіду (чай, кава)
Не влаштовує заробітня плата при старті роботи отримуєм 1100 не більше, після цього на 2 місяці вона зросла на 1800 і останій місяць роботи вона впала до 1100- всеб не так погано але порівнюючи що 1 місяц була менша кількість робочих годин та і враховувалась найменша КЯ по 8 грн за годину завершення роботи в ції компанії з картою якості в 90 робочих годин 160 та заробітньою платою в 1000 грн, що і призвело до звільнення
2013-02-24 16:17 Оператор Інкогніто, г. Львов
Дружня компанія, круті керівники, стабільність, карєрний ріст, 2 рази в місяця зарплата, багато нової інформації, безкоштовна кава та чай, маленький теніс у вільний час.Телевізори для перегляду, розвозка по домам!
Все чудово, якщо старатись то можна добитись великих успіхів! Я задоволений
2012-10-09 23:06 Аноним Анонимная, г. Львов
нету
Давайте будем реалистами.. ГОВНО.. Сотрудников не ценят, вообще. Отработал более года в инет.магазе, ушел сам по личному желанию, и то **** в конце нападлили с графиком роботы как сказал что увольняюсь.. В период без нагрузки начали ставить смены по 10 часов.. 1 выходной в неделю...
2012-09-09 04:06 Юрій Хтосьтам, г. Львов
-Класний колектив -порівняно висока оплата -зручний графік -сидяча робота в теплі
При великих навантаженнях забороняють брати перерви, навіть на 1 хв щоб дооформити звернення клієнтів, а потім знімають бали за неоформлені заявки...(проект Воля) При великих простоях добровільно примусово просять *погуляти пів годинки* Супервізори дуже неохоче відповідають на запитання
2012-08-20 19:39 Антон, г. Львов
Проект інтернет магазину порадував. Робота була цікава, колектив прікольний. З/П залежила тільки від тебе. Штрафи зрозуміло за що і чому. Вцілому рекомендую кожному попрацювати на проектах інтернет магазинів. Трошки важкувато спочатку, треба багато чого навчитись, але потім втягуєшся. В принципі кожному студенту, і нещодавно закінчившим рекомендую попрацювати, навчитесь відповідальності та дисципілни.
Робота трошки монотонна, може не пощастити із супервізером. Досить низька З/П на початку (від 7-8 грн год).
2012-08-06 02:19 Аноним, г. Львов
Мне очень нравится работать в Аделине. Компания все время развивается и очень ценит своих сотрудников. Я смогла получить работу в комфортном офисе, даже не имея опыта работы. Это замечательный шанс! Зарплату платят вовремя и именно ту, что обещают на собеседовании, а кроме з/п есть приятные бонусы: денежные премии, подарки, оплаченные поездки за границу. Даже у очень молодых сотрудников есть возможность карьерного роста, многие тренеры и даже руководители начинали именно с операторов. А еще…>>
В первый месяц работы - з/п маленькая, а дальше все зависит только от тебя.
2012-05-15 16:53 Серж, г. Львов
Если понимаешь толк в работе то есть перспективы роста. Не далеко от моего универа. Всем необходимым пытаются обеспечить, но еще хочеться печенька и спортзал очень. Пока учусь то эта работа подходит мне.
Иногда проблемные клиенты (куда без них? ))).
2012-03-29 01:36 Dimon, г. Львов
У меня друзья мэрчиками и торговыми меньше зарабатывают, а целими днями по улице в дождь и снег ходят. А тут такая офисная работа -тепло, светло, рабочее место хорошее. Нравятся местные корпоративные праздники, поощрения. Сейчас тяну на лучшего оператора месяца.
перерывов мало
2012-03-14 15:01 Аноним, г. Львов
Дивно чути подібний комент від людини, котра була лише на співбесіді і по попередній інформації може робити подібні висновки. На проекті Інбаунд оператори отримують по 18 гривень за годину, в Форісі - 13 гривень і т.д. І це не максимум. Спеціалісти з продажу отримують високі зарплати за рахунок мотивації і власної активності. Можу з впевненістю сказати, що це значно вищий рівень середньостатистичної оплати праці у Львові. А тут це студенти…>>
На будь-якій роботі оплата праці стартує з нищого рівня і все в руках самих працівників - завжди можна вийти на бажаний рівень оплати праці при бажанні і старанні.
2012-02-23 01:30 Богдан, г. Львов
З позитивних вражень побачив лише позитивний настрій у операційних залах у тих людей, які ще очевидно не довго працюють, і повністю не зрозуміли, як активно і дешево їх експлуатують. Крім того, зимою краще працювати в такому офісі, ніж на вулиці. І останнє...можливість заробити хоч щось для тих людей, яких не беруть на роботу по різних упереджених причинах. ВСЕ! ! Це всі позитивні сторони.
Молоді люди! Якщо ви цінуєте себе і свій розум, який надбали в школі, інституті чи просто по життю, не йдіть працювати в цю конторку! Раджу! Впевнений, що і це вам порадять ті, хто там пропрацював тривалий час і плюнувши через ліве плече, пішов геть. Я був в обох операційних залах їхнього офісу на Привокзальній. Літо, спека. Досить того, що в залі працює декілька десятків ПК, і стільки ж молодих людей, так ще й вентиляція....таке враження, ніби відсутня.Хлопці сиділи в майках і шортах.…>>