Другие названия: Украинские интернет технологии

Описание деятельности:  интернет - портал

Отзывы о компании     Интернет портал Укрбизнес Всего отзывов: 94

Фильтр по региону: Все Киев Луцк Харьков

2016-08-22 12:39 Наташа, г. Луцк
Дружній колектив, своєчасна виплата заробітної плати, кар'єрний ріст, а найголовніше - керівництво з розумінням ставиться до особистих проблем і завжди йде назустріч.
Прибиральниця погано виконує свої обов'язки
2016-07-14 18:47 Жартуєте? дір засудить, г. Луцк
Ви жартуєте? Які позитивні моменти? Їх вдень з прожектором не відшукати. Якщо не враховувати адекватних, але заляканих співробітників.
Укрбізнес - це рабське стійло для працівників, ніяких відпусток і паршивий сервіс для клієнтів, сервіс котрий слабший ніж у конкурентів. Начальник самодур зі знаннями про інтернет як у бидла з середини 90х років. По-перше. Жахливі умови праці, маленькі задушливі кабінети з несправними кондиціонерами. В компанії працює мало людей, бо швидко втікають, роботи не початий край котрий лягає на плечі мізерного штату працівників. По-друге, жахливе технічне забезпечення співробітників, древні ПК…>>
2016-07-04 12:53 Дмитро, г. Луцк
Бізнес-портал "УкрБізнес" - дає змогу реалізувати свої плани в сфері надання Інтернет-послуг, запропонувати нові, незвичайні ідеї, набути досвіду праці. Легка і проста атмосфера праці спонукає до постійної активності та самовдосконалення.
Людський фактор
2016-03-10 23:30 Ксения, г. Луцк
У меня было несколько вариантов трудоустройства, выбрала ub.ua и нисколько не жалею. Подходит все - расположение офиса, молодой сплоченный коллектив, лояльное руководство, хорошая зарплата, интересная работа с возможностью саморазвития.
Минусов не наблюдаю
2016-03-02 00:30 Віка, г. Луцк
Поміняла декілька робіт за за два роки, з різних причин, то оплата не влаштовувала, то колектив, то рід занять… а бувало й все і зразу) Тому до фірм-роботодавців дуже прискіплива, обпікшись стільки разів… а от в ub.ua прижилась) уже не перший місяць працюю, бажання змінювати роботу за цей період ні разу не виникло.
Не помічаю на разі
2016-02-27 19:44 Каріна, г. Луцк
Мені подобається вирішувати складні завдання. Вважаю, що робота з однаковими проектами - це нудно. Тому на “ура” сприймаю всі нові “головоломки” від своїх керівників, хоч інколи доводиться потратити на це досить багато часу. Та результат цього вартий на всі сто! Впевнена, що мій кар'єрний ріст в ub.ua - справа найближчого часу))
Мінуси - немає
2016-02-14 23:25 Елена, г. Луцк
Работаю в компании ub.ua полтора месяца. Работа интересная, коллектив хороший, профессиональный и дружелюбный:). Как новый работник, совершенно не чувствую себя ущемленным, в любой момент могу обратиться за помощью к опытным коллегам:)
Минусов пока не вижу
2015-11-16 17:24 з Луцька, г. Луцк
Я працюю вже 3 міс, робота подобається. В принципі попередньо мене ознайомили з моїми обов'язками. Колектив +! ! ! робота роботою, але пожартувати ми любимо :)
Не без нюансів але в загальному все ок.
2014-10-31 12:59 Олена, г. Луцк
колись був колектив, але і той пропав - не витримав керівника Діра та його самодурства.
завдяки Діру і його тупій політиці, компанія швидше всього припинить своє існування. вона і так вже на дні. кращі працівники давно її покинули. і реалізовують себе в інших компаніях чи сферах. Хоча Дір всіляко намагався принизити їх і казав, що "ви нічого не варті". тому не йдіть туди працювати. хай Дір продає біляші на ринку в грязному халаті і смажить чебуреки. там йому і місце, а не в рекламі
2014-10-21 00:17 Вікторія, г. Луцк
Не дивлячись на купу негативних коментарів, мені в компанії "Укрбізнес" працювати подобається. Зручне місцерозташування, комфортний офіс, створені всі умови для виконання своїх обов'язків. Дуже позитивний та дружній колектив. Зарплата хороша, є можливість кар'єрного росту, тому тут є заради чого наполегливо працювати!
Мабуть єдиний мінус для мене - це необхідність присутності на робочому місці цілий день. Хотілося б самій розпоряджатися своїм часом. Але робота на те і робота, щоб на неї ходити і її виконувати :)