Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Отзывы о компании     Grand Toys Всего отзывов: 243

2018-07-27 23:13 Д****а, г. Днепропетровск
Работала здесь год, все устраивало. Жаль, что мужа перевели по работе в другой город и мне пришлось уволиться. Во-первых, коллектив у нас был хороший. Часто с коллегами на выходные куда-нибудь выбирались, с некоторыми до сих пор отношения поддерживаем. Во-вторых, мне всегда нравилась сфера игрушек и товаров для детей
2018-07-27 19:01 Ден, г. Львов
Мені важко працювати. Я люблю клієнтів і спілкування вживу, але по телефону теж можна звикнути розмовляти, тільки для зручності хочеться навушники і модніший апарат. Так само хочеться, щоб рахували конверсію дзвінка, бо я дзвоню менше норми вдень, а мій сусід дзвонить безліч дзвінків, тільки от в мене кожен другий клієнт- це замовлення, а в нього може десятий дасть, а може і ні. ну це так на будующє
дайте більше драйву для продажніків, більше конкурсів і рейтингів, бо іноді можна заснути
2018-07-26 22:18 Г****а, г. Ровно
Влаштувалася сюди працювати продавцем. Колектив хороший, висока зарплата без затримок, при цьому зручний графік та й фірма постійно розвивається. Всьому навчають. Гарна, відповідальна фірма.
2018-07-24 19:24 Н****а, г. Одесса
Работаю в магазине! Зарплата достойная, если есть желание работать, есть возможность карьерного роста! Начинала с продавца зала! Довольна своей работой! И график для меня удобный!
2018-07-23 18:04 К******а, г. Киев
Все відмінно, колектив, дирекція, до роботи все відносяться сумлінно. Скажу одне, якщо б не декрет я і зараз із задоволенням працювала)
2018-07-20 21:56 И***а, г. Ивано-Франковск
1. Хороший район, зручна транспортна розв'язка 2. Привітні ресепшионисти, HR 3. Молодий колектив
2018-07-19 20:34 О**г, г. Киев
Работа норм! и коллектив тоже. Хорошая зп, интересные командировки. Есть возможность заработать. В компании остаются только сильные! ! !
2018-07-19 19:18 Аноним, г. Киев
Компанія дуже хороша, перед тим, як потрапити, змінив велику кількість місць роботи. А в цій компанії працюю майже 2 роки. Про неї можна дійсно сказати «динамічно розвивається» і в даному випадку це не буде гучним висловом, так як ця фірма була створена практично з 0, сьогодні вже зайняла міцну нішу на ринку дистрибуції іграшок. В цьому і є інтерес роботи в Гранд Тойс, так як постійно відчуваєш себе причетним до розвитку фірми, зарплата зростає разом з доходами компанії, тому всі співробітники…>>
2018-07-18 18:05 Р***н, г. Днепропетровск
У нас работают красивые девушки и работы много, скучать не придется))))
2018-07-17 11:09 И***а, г. Одесса
Сплочённый коллектив сотрудников, которые работают с "первого дня" создания компании.