Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Отзывы о компании     Grand Toys Всего отзывов: 61

2019-05-17 09:59 Аноним, г. Ровно
Гарна назва
Вся робота компанії спрямована на "викачування" грошей зі своїх клієнтів і, навіть, зі своїх працівників. Не рекомендую нікому ні працювати в ній, ні вести з нею бізнес.
2018-08-06 09:59 комплектовщик, г. Ровно
Для працівників офісу багато позитивних моментів , для працівників складу цей позитив рівний нулю
Можуть невиплатити за місяць зарплатню , графік ломаний , коли потрібно їм тоді і викликають , велика недовіра до свого персоналу (це видно по перевірці охорони при виході).
2018-08-03 20:04 Аноним, г. Ровно
Начала работать в компании, и первое впечатление создалось хорошее. Молодой коллектив. Как по мне, у компании есть большие перспективы развития на рынке.
Корпоративная культура не развивается.
2018-08-01 23:16 Ж***а, г. Ровно
Професійний колектив; Чуйне начальство; Хороші умови роботи.
2018-07-26 22:18 Г****а, г. Ровно
Влаштувалася сюди працювати продавцем. Колектив хороший, висока зарплата без затримок, при цьому зручний графік та й фірма постійно розвивається. Всьому навчають. Гарна, відповідальна фірма.
2018-07-16 19:18 Аноним, г. Ровно
Компанія розвивається семимильними кроками. Позаду багато досягнень, попереду багато планів і амбітних цілей. Команда - найтепліша!
2018-07-11 19:16 М****а, г. Ровно
Да, позитивні зміни є. Вже не прийдеться після звільнення чекати черги на виплату заробітної плати. Вже якщо йдеш то в день ухода і розрахунок отримуєш.
2018-07-10 19:47 Р***н, г. Ровно
Однозначно краще працювати в цій компанії чим на гос. роботі за 3тис. Цілком влаштовує, хоч и бувають невеликі затримки з виплатою зп
2018-07-02 16:43 М****а, г. Ровно
Фестиваль Рівненські пироги у Рівному – «підрум’янити» допоміг Grand Toys! Хто ще не чув, то «Рівненські пироги» - це фестиваль, який спрямований на благодійність дітям. Проходив він у Рівненському парку «Хімік», організатори проекту залучили до участі у фестивалі відомих майстрів різних ремесл з усієї Рівненщини. Програма свята була досить насичена: тут вам і майстер-класи з ужиткового мистецтва, з декорування, гончарства, ткацтва, виготовлення свічок, техніки масажу та навіть приготування…>>
2018-07-02 10:09 Аноним, г. Ровно
Вже не лишилося там позитиву, хіба з кількості керівників поржати можна, на одного менеджера 7 директорів) а як щось вирішити... То жоден не може, звільнятись не вигідно, багато грошей будуть винні, а робити терпіння немає.
Знову Дімка виступає в ролі менеджера який рік проробив.... Ти дмитро, трошки б розвивався, і написав би відгук конкретно з чиїмось ім'ям, наприклад : Я, наташа романівна, в мене все отлічно, робота не пильна, зп хороша, я навіть собі канторку відкрити вирішила. Або ж Я , Роман Петрович, роблю давно, затикають дирки мною, нічого не рішаю, але ж гроші то платять, а де ще за нічого будуть платить. Я Чирва Ірина, всі менеджера мене ненавидять, чого, спитаєте ви, бо я люб'язно на всіх…>>