Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сфера деятельности:  Производство и поставка
Сайт:  gtoys.com.ua
Страна: Украина
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия
Рейтинг компании:

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     Grand Toys Всего отзывов: 60

2018-08-06 09:59 Никнейм: комплектовщик, г. Ровно
Для працівників офісу багато позитивних моментів , для працівників складу цей позитив рівний нулю
Можуть невиплатити за місяць зарплатню , графік ломаний , коли потрібно їм тоді і викликають , велика недовіра до свого персоналу (це видно по перевірці охорони при виході).
2018-08-03 20:04 Никнейм: Аноним, г. Ровно
Начала работать в компании, и первое впечатление создалось хорошее. Молодой коллектив. Как по мне, у компании есть большие перспективы развития на рынке.
Корпоративная культура не развивается.
2018-08-01 23:16 Никнейм: Ж***а, г. Ровно
Професійний колектив; Чуйне начальство; Хороші умови роботи.
2018-07-26 22:18 Никнейм: Г****а, г. Ровно
Влаштувалася сюди працювати продавцем. Колектив хороший, висока зарплата без затримок, при цьому зручний графік та й фірма постійно розвивається. Всьому навчають. Гарна, відповідальна фірма.
2018-07-16 19:18 Никнейм: Аноним, г. Ровно
Компанія розвивається семимильними кроками. Позаду багато досягнень, попереду багато планів і амбітних цілей. Команда - найтепліша!
2018-07-11 19:16 Никнейм: М****а, г. Ровно
Да, позитивні зміни є. Вже не прийдеться після звільнення чекати черги на виплату заробітної плати. Вже якщо йдеш то в день ухода і розрахунок отримуєш.
2018-07-10 19:47 Никнейм: Р***н, г. Ровно
Однозначно краще працювати в цій компанії чим на гос. роботі за 3тис. Цілком влаштовує, хоч и бувають невеликі затримки з виплатою зп
2018-07-02 16:43 Никнейм: М****а, г. Ровно
Фестиваль Рівненські пироги у Рівному – «підрум’янити» допоміг Grand Toys! Хто ще не чув, то «Рівненські пироги» - це фестиваль, який спрямований на благодійність дітям. Проходив він у Рівненському парку «Хімік», організатори проекту залучили до участі у фестивалі відомих майстрів різних ремесл з усієї Рівненщини. Програма свята була досить насичена: тут вам і майстер-класи з ужиткового мистецтва, з декорування, гончарства, ткацтва, виготовлення свічок, техніки масажу та навіть приготування страв. Дітям також не доводилось нудьгувати – їм організовували художні майстер-класи, демонстрували вироби своїми руками, а найбільше їм сподобався концерт місцевих музикантів та перегляд фільму. Коли надійшла пропозиція долучитись до благодійності у рамках такого масштабного проекту,…>>
2018-07-02 10:09 Никнейм: Аноним, г. Ровно
Вже не лишилося там позитиву, хіба з кількості керівників поржати можна, на одного менеджера 7 директорів) а як щось вирішити... То жоден не може, звільнятись не вигідно, багато грошей будуть винні, а робити терпіння немає.
Знову Дімка виступає в ролі менеджера який рік проробив.... Ти дмитро, трошки б розвивався, і написав би відгук конкретно з чиїмось ім'ям, наприклад : Я, наташа романівна, в мене все отлічно, робота не пильна, зп хороша, я навіть собі канторку відкрити вирішила. Або ж Я , Роман Петрович, роблю давно, затикають дирки мною, нічого не рішаю, але ж гроші то платять, а де ще за нічого будуть платить. Я Чирва Ірина, всі менеджера мене ненавидять, чого, спитаєте ви, бо я люб'язно на всіх доношу і так само як і Роман Петрович не знайшла ще свою функцію в цьому офісі. І т д..…>>
2018-06-25 15:16 Никнейм: М****а, г. Ровно
Grand Toys – партнер благодійного заходу Як відомо, щороку в перший сонячний день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день є певним закликом для дорослих, щоб відчути потреби своїх дітей та надати особливу увагу тим, кому не вистачає теплого і лагідного слова, тим, хто з певних причин залишився без опіки близьких та рідних. Цього року 3 червня з 15.00 год у м. Рівне проходила святкова подія, присвячена дітям. Організатори заходу ГО «ЗДЖ «Берегиня» влаштували їм справжню казку. Програма передбачала цікаві розваги, флешмоби з розіграшами подарунків, розваги з клоуном та фокусником, творчі майстер-класи, аквагрими, музичні виконання, цікаві змагання з пожежниками, ярмарок смаколиків, а наприкінці – показ мультфільму під відкритим небом. Діти з радістю розважались,…>>

Реклама