Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Отзывы о компании     Grand Toys Всего отзывов: 243

2018-05-22 18:46 О***а, г. Ровно
В компанії працюю вже більше року. За весь час роботи ніяких проблем не виникало. Зарплату платять, колектив дружний і що не менш важливо завжди готовий допомогти. Якщо ти знаєш чого хочеш, то в цій компанії можна дуже добре себе проявити, все залежить тільки від тебе самого. Цілеспрямованим тут завжди раді.
2018-05-21 23:59 Аноним, г. Днепропетровск
Работа для жадных, заработок зависит только от вас! Считаю это крутим стимулом. Есть утренние собрания. работа для стрессоустойчивых человечков. Веселенький коллектив, премии, планы.
2018-05-20 00:42 Аноним, г. Ровно
Хороший колектив, цікаві завдання, перспектива швидкого кар'єрного росту, можливість проявити себе, зручне місце розташування офісу
2018-05-18 23:52 Аноним, г. Ровно
Із задоволенням працюю в компанії. Люди тут чудові, як співробітники, представники компанії, так і начальство. По зарплаті нас не ображають, затримки бувають, але рідко. Колектив енергійний, люди всі відкриті, товариські.
«Мінуси» явних немає.
2018-05-17 19:02 М***я, г. Ровно
Друге моє офіційне місце роботи. У порівнянні з колишньою компанією Grand Toys місце просто відмінне. Все влаштовує. І продукція, і колеги по роботі. Маю велику надію вирости професійно саме в цій компанії. Почитала цю сторінку і зрозуміла що, дуже мало хто пише тут з адекватних людей, Киевлянен Анонім - взагалі мені здається мало що занет ніж зараз насправді живе компанія.
2018-05-16 15:21 Аноним, г. Киев
Нет
"Всем, кто хочет прийти на работу в магазин " Бегемот" -- господа, вы путаете чуть чуть. Здесь мы пишем не о российском Гранд Тойс, он же ФТС "Бегемот". А о его плагиаторе, ровенской компании Гранд Тойс, которая прсото спёрла громкое имя крупнейшего продавца игрушек России, берёт товар по схеме дропшиппинга в Одессе и руководится бездарным хамом Ковалёвым Дмитрием Владимировичем, переселенцем из Луганска, гражданином Украины. Я не понимаю, почему настоящий Гранд Тойс не подаст в суд на…>>
2018-05-15 18:56 Аноним, г. Киев
Платят вовремя.
Не знаю где как, но Киевский филиал Оборзевший вообще! Всем, кто хочет прийти на работу в магазин " Бегемот" компании Grand Toys, то в Киеве точно не советую - работы много! Валом! Менеджер кричит. Месяц назад была задержка зп на 2 недели, а так платят стабильно.
2018-05-15 18:45 Аноним, г. Днепропетровск
Увольнения есть - считаю что заслужено! откаты, махинации - не остаются без наказаны...
2018-05-15 18:41 Аноним, г. Ровно
Прийшла в компанію без досвіду роботи в даній сфері, але завдяки дружньому колективу молодих фахівців і хорошому керівництву, отримала неймовірний багаж знань і досвід. Для співробітників в офісі створені всі комфортні умови для роботи. Відносно заробітної плати — достойна.
2018-05-15 15:06 П******й, г. Ровно
Компанія може і норм, а керівництво це просто жах. Особливо одна людина це "Ген дир". Щоб так валити свою компанію. Виганяти людей без жодної на то причини, придумувати собі виправдання і потім на зборах це озвучувати. Боже які все таки ми дріб"язкові, що продаємось такому "козлові" за ті обіцяні копійки. Невже в жодного не вистачить хоробрості, козацького духу, дати відсіч цій напасті, що паразитує на нашій землі.