Другие названия: Парфюм-Бар
Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия

Регионы работы: Киев, Винница, Житомир, Львов, Одесса, Сумы, Харьков, Южноукраинск, Черкассы

Описание деятельности:  «Парфюм-Бар» - дисконтная сеть парфюмерии для среднего класса. «Парфюм-Бар» предлагает своим клиентам ароматные композиции лучших мировых производителей. Каждые три месяца специалисты компании проводят анализ новинок парфюмерного рынка и отбирают для своих клиентов лучшие и оригинальные ароматы. При этом, цены «Парфюм-Бара» достаточно демократичны, что объясняется большими объемами продаж и минимальными затратами на рекламу. Суровые стандарты качества продукции, широчайший ассортимент, престижная клубная система общения с клиентами делают «Парфюм-Бар» уникальным явлением на Украине.

Отзывы о компании     Perfums bar Всего отзывов: 5

2015-11-16 17:25 Надія, г. Львов
Немає
Таке грамотне керівництво, яке навіть не знає як правильно написати прізвище працівника. І про "все добре" це ваша точка зору, а от почитавши відгуки, висновки можна зробити інші.
2015-11-16 17:25 Мирослава Мельник, г. Львов
все у нас добре
стосовно відгуку п, Наді Тороб -"Який працівник, такий і відгук"
2015-11-16 17:25 Надія, г. Львов
Не має! ! ! !
Все це жорстокий лохотрон. Тобі обіцяють одне, а насправді все по іншому. Прийшовши на співбесіду питала чи реально виконати план, казали що так. Тіпа якби не виконувались плани то ми б не працювали, бо оренду потрібно заплатити, зарплату і т.д. При чому дівчина чисто міждупрочім промовилася що оренда 4500. Брехня! ! На одні двох точках знайшла накладні по оплаті за оренду: 600 і 900грн. Вихідні потрібно випрошувати. Стоїш цілий день з тими нікому не потрібними "папірчиками" на самому сквозняку(оскільки…>>
2015-04-01 18:56 Наталя, г. Львов
Хороша компанія, можна багато навчитися, ніколи не обманюють по зп , все залежить тільки від тебе самої, чим краще працюєш тим більше заробляєш, Гарний колектив і справедливе керівництво, А що до продукції, то я впевнена що продаю людям якісні аромати.
Нестабільний графік
2015-03-15 21:57 інна, г. Львов
хороший колектив беруть всіх
нелюдське ставлення...ти можеш вмирати на роботі але всеодно маєш виконати той план.........а ті постійні дзвінки від менеджера(кожну годину) це невиносимо...графік нереальний в місяць 3 вихідних