Другие названия: Тайный Покупатель
Сфера деятельности:  Услуги: Маркетинг, реклама
Сайт:  mtp.biz.ua
Эл. почта: service@mtp.biz.ua
Регионы работы: Киев, Бердянск, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Кременчуг, Кривой Рог, Луганск, Мукачево, Николаев, Никополь, Одесса, Полтава, Ровно, Северодонецк, Симферополь, Стрый, Харьков, Херсон, Черкассы, Чернигов
Телефоны: +38-056-377-1772

Описание деятельности:  Наша компания основана с целью улучшения качества обслуживания украинских потребителей, предоставления объективной и оперативной информации об уровне сервиса заинтересованным компаниям. Это, в конечном итоге, будет способствовать удовлетворенности потребителей и процветанию тех сервисных компаний, которые вовремя задумались о совершенствовании своего персонала и качества обслуживания в целом.

Отзывы о компании     Мир Тайных Покупателей Всего отзывов: 4

2016-08-25 15:11 Надія Надія, г. Ивано-Франковск
В компанії працюю, відносно, недавно Маю досвід співпраці з компанією МТП та 4service. В обох почала працювати одночасно. Так от, з 4service моя співпраця припинилася більше місяця тому (з причин постійних технічнмх збоїв в системі, через що одна анкета заповнювалася в декілька заходів, низька оплата візитів, несвоєчасна оплата візитів, відсутність лояльного ставлення до ТП та сприяння у виконанні роботи, через що низька мотивація тощо), а з МТП - продовжую співпрацювати до сьогодні за…>>
Відсутні
2015-11-21 11:44 Надія, г. Ивано-Франковск
Є можливість дізнатися багато нового, випробувати себе в різних соціальних ролях. Подобається те, що візити є можливість виконати в установах та фірмах в різних сферах, познайомитися з їх роботою та внести свій вклад в розвиток їх рівня обслуговування. Разом з тим, оплата роботи без затримок, витрати по міжміському проїздові відшкодовуються. Кординатору Оксані окреме дякую!
Хотілося б підвищення вартості візитів.
2015-11-16 17:24 Наталя, г. Ивано-Франковск
Я задоволена роботою даної Компанії. Оплати завжди вчасно і оплата досить пристойна. Рекомендую.
Негативних сторін немає.
2015-11-16 17:20 Надежда, г. Ивано-Франковск
Порядочное, добросовестное отношение к фрилансерам, своевременная оплата, лояльность по отношению ко времени совершения визитов, коректность приуточнении деталей.
Не увидела.