Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Сумы, Харьков, Черкассы, Черновцы, Кривой Рог, Запорожье

Отзывы о компании     Tiens group Всего отзывов: 7

2016-12-17 16:09 Алексей Хайлов, г. Львов
Привіт) цікаві речі тут пишуть –лохотрон, намахалово і т.п., насправді 90% людей навіть не пройшли стажування, і судять що попередники сказали, це одразу с тексту видно. Я не спорю, є різні варіанти можливо в якісь офісах могли і некоректно повести себе ( за всіх відповідати неможливо), але в цілому треба завжди розбиратись. Розбирайся - Тієнс, це можливість, розвиватись, заробляти. Нехочешь, будь ласка куча роботи, у найму https://youtu.be/Z0ykbIxO4ic ))) Адекватні люди які пройшли повністю…>>
Треба працювати
2016-10-22 13:43 Андрій Пономаренко, г. Львов
Зустрічають гарно )). Називають на імя та побатькові. Ходять в костюмах!
Найперше хочу сказати, що компанія працюю підло, не інформуючи одразу про суть роботи і т.д., запрошує на презентації готуючи людину до їх пропозицій. А роблячи пропозицію всіма силами переконує вас працювати на них в мережевому бізнесі. Отож якщо мережевий бізнес вам не довподоби, одразу тікайте звідти! ! ! Деталі: Компанія яка залишала оголошення називає себе VION, типу організація по наданню інформаційних послуг чи щось таке. Їх оголошення знайшов на сайті jobs.ua, точного опису не було,…>>
2016-09-07 20:37 Галина, г. Львов
Дякую за нагадування того що Я занадто вірю в чудеса )))
Всім хто отримає дану пропозицію як заробити кошти в цій компанії ЗРОЗУМІЙТЕ це затрачиний час на так зване "навчання -стажування" і ще купа непотрібних вислуханих історій про житя їх так би мовити співробітників. Це все професійний психологічний підхід Від мене особисто "РЕСПЕКТ"
2016-05-11 12:24 Ася, г. Львов
Не передбачається
За останніх два тижні отримала від них більше 10-ти дзвінків, мало того, щодо розміщених оголошень в пресі, інтернет-ресурси, міські інформаційні дошки оголошень - складається враження, що постять вони оголошення стосовно роботи з швидкістю світла, оскільки ймовірність натрапити на них 1/2. Отож, вирішуйте самі, варто чи ні, тринькати на них свої зусилля... P.S До речі, офіси розташовані по Дорошенка 29 та Городоцька 225.
2016-04-14 01:02 Аноним, г. Львов
НЕМАЄ
РОЗВОД ЧИСТОЇ ВОДИ! ! ! НЕ ХОДІТЬ ТУДИ НЕ ТРАТЬТЕ СВІЙ ЧАС! ЄДИНЕ ЩО ТАМ РОБЛЯТЬ ПРОМИВАЮТЬ МІЗКИ ТА ЗОМБУЮТЬ
2016-01-13 17:47 Вова, г. Львов
Всі в костюмах :)
Один раз сходив на співбесіду і дістають по кілька раз в тиждень. Збирають всіх групою , розказують ні про що, і ніякої конкретики по вакансії. Пахне розводом
2016-01-01 20:27 Оля, г. Львов
Крутая компания! Реальные деньги! Реализовались многие цели! Пока другие месяцами болтают и слушают чужие мнения- я как и многое наши сотрудники зарабатывают хорошие деньги! ))))) А ж смешно, на что люди тратят свое время, читая глупости тех кто не привык работать
Слишком большие возможности))))), дто круто и реально