Отзыв о компании TIENS GROUP
Добавлен: 16:09 17.12.2016
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Луцк, Львов, Одесса, Ровно, Сумы, Харьков, Черкассы, Черновцы, Кривой Рог, Запорожье

Никнейм: Алексей Хайлов (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июль 2015

Привіт) цікаві речі тут пишуть –лохотрон, намахалово і т.п., насправді 90% людей навіть не пройшли стажування, і судять що попередники сказали, це одразу с тексту видно. Я не спорю, є різні варіанти можливо в якісь офісах могли і некоректно повести себе ( за всіх відповідати неможливо), але в цілому треба завжди розбиратись. Розбирайся - Тієнс, це можливість, розвиватись, заробляти. Нехочешь, будь ласка куча роботи, у найму https://youtu.be/Z0ykbIxO4ic ))) Адекватні люди які пройшли повністю підготовку, до специфіки, і брали матеріали (до речі ми іх не продаєм, під залог який всім вертається ЗАВЖДИ!!!), дякували за розвиток, якщо навіть і не рішались починати працювати. Хто кого обманув, коли 80% не доходять по запису (невже важко попередити, що передумав). Взагалі, чомусь середній вік хто пише тут десь 20р-25р (цікава статистика;) або взагалі фейкова (замовлений контент) https://youtu.be/_bJ889tLV-4. . Взагалі цікава штука ці відгуки, чомусь на багатьох сайтах не пускають позитивні, спробуйте самі) Та й взагалі компанія розвивається в багатьох краінах, знайдіть негативні відгуки наприклад в італіі, в іспаніі, англіі, німетчині, бразиліі і т.д. Нема негатива!!! І нікого це не натикало ні наяку думку? На Україні вдосталь стримко розвивається компанія, зроміло є конкуренція фарм ринку, ще і яка. КОМПАНІЯ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮЄ! Ну зрозуміло є і лохотронщики які маскуються під бренд Тієнс, це ж все ж такі гроші. Тому й треба розбиратись) Є купа інфи по реальним фактам тієнс в міжнародному маштабі, рекорди гінеса Франціі 2015р https://youtu.be/WWO3af8E-3I , рекорд в испании 2016 https://youtu.be/SYPqRPoLUqc , співпраця з БМВ та володіння акціями концерну https://vk.com/wall-46777544_13570 ще декілька ссилок: www.tiens-italia.com www.facebook.com/tienslatvia/reviews http://www.tiens.com/TiensGlobal_En/index.php?pid=71 www.tiens-usa.com http://tiensway.com/Thread-tiens-canada-office http://tiensway.com/Forum-All-About-Tiens https://youtu.be/55WKN0FUYlo і по продукціі взагалі можно окремо забити в ютубе результати там мілліони результатів https://youtu.be/qINSp5PIvDc?t=1893 Завжди є питання яку інформацію читати: http://www.tiens.ua/ru/production/otzivi https://vk.com/topic-24114933_27821179?offset=0 https://vk.com/tiens2016 https://vk.com/tiens_rus https://vk.com/uspehi_v_tiens https://vk.com/tiens2014 https://vk.com/club88470481 Можна знайти мілліони позитивних відгуків, і всі офіційні представники є в соц мережах. Для одного Тієнс – це можливість, для іншого покапатись в лайні. В кожного свій вибір! Я працюю в компаніі трошки більше року, обїздив пів України, був в турі по Європі, Кітаї. Моя команда працює вже в декількох регіонах. Мені подобається специфіка роботи нашої структури, яка не пов’язана з прямими продажами. Система універсальна, саме тому вона є абсолютно доступною для кожного, від тракториста до доктора наук, немає значення досвід, важливі тільки бажання та діі. Успіхів та море позитива!

Треба працювати