Другие названия: Quest International

Страна: Казахстан

Отзывы о компании     QuestNet Всего отзывов: 3

2013-08-03 17:49 Ереке Ереке, г. Семей
«QuestNet» Бундай компаниялар акшаны шетел асырып Бадаландабаттарга(ундіске)жумыс істейді ундістерге құл болганша озімнің елімде миллионер болмай-ақ жұмыс істегенім жаксы бул нагыз секта казактарды алдайтын жігіттер кайтесіндер өтірік ақшаны бір қазақты алдап оған сағат алдыртып сосын сол сагаттың 5% алып сонда ана алданган казак Үшін намыстанбайсындарма? ? ? ? ? ?
2013-02-14 07:25 гринч гриншов, г. Семей
пиздят и наебывают грамотна, даже своим родным! ! !
на западе казахстана хоть вы знаете что это лахотрон! ! ! тут в ВКО все стродают кюнетоманией, кажется я тут изгой))) я не буду писать свою историю, я присоеденюсь ко всем отрицательным отзывам! ! ! все это првда! все смотрели фильм обитель зла? ! ! вот кюнетчики вы такие же зомби как в фильме, после зомбирования на своих родных кидаетесь! Вы задумайтесь ведь у вас в голове только кюнет согласитесь так же. Приказ вышел уже начали закрывать компанию! ! Что вы скажите родным и близким! ? те кто…>>
2011-12-04 09:51 нурлан, г. Семей
basinda oibai nege senbeisiz 5myn dollarga dep, kulaktan tepti desenizwi, pah attegen ai, kirgenimdi karanyzwi qnetke, okinem katty
Адамнын миын катырып, жiбереди алдап кiргiзеди жумыска комектесемиз, кирсениз болды деид, жане киргенсон, урса береди аплайндар неге презентация коймайсын, неге тс ашпайсын, адам шакыр адам шакыр деп миды катырады, айдын сонында офиска 150доллар толетедi, qnеtте iстегенше, такси жургiзушiсi болган мын есе артык, qnеt унамады бари отирiк алданбаныздар