Отзыв о компании GRAND TOYS
Добавлен: 16:43 02.07.2018
Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Никнейм: М****а (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2018

Фестиваль Рівненські пироги у Рівному – «підрум’янити» допоміг Grand Toys!
Хто ще не чув, то «Рівненські пироги» - це фестиваль, який спрямований на благодійність дітям. Проходив він у Рівненському парку «Хімік», організатори проекту залучили до участі у фестивалі відомих майстрів різних ремесл з усієї Рівненщини.
Програма свята була досить насичена: тут вам і майстер-класи з ужиткового мистецтва, з декорування, гончарства, ткацтва, виготовлення свічок, техніки масажу та навіть приготування страв.
Дітям також не доводилось нудьгувати – їм організовували художні майстер-класи, демонстрували вироби своїми руками, а найбільше їм сподобався концерт місцевих музикантів та перегляд фільму.
Коли надійшла пропозиція долучитись до благодійності у рамках такого масштабного проекту, власник найбільшої гуртівні дитячих іграшок «Grand Toys", не вагаючись, відразу погодився. Сам Дмитро Ковальов, не зважаючи на постійну завантаженість у роботі генеральним директором завжди знаходить час для свого маленького синочка, віддаючи йому свою любов, турботу і робить усе можливе для його безхмарного майбутнього.
Про здорове і щасливе майбутнє мріють і дітки, заради яких організоване свято. Дітки з різними хворобами тепер хоч на трішки забути про свої недуги. Grand Toys допоміг їм різноманітними іграшками, серед яких: розмальовки, набори для квілінгу, канцелярія, крейда, пензлики та багато іншого.
А хворий на рак 3-річний Рустамчик тепер має цікаву та захоплюючу настільну гру, яка точно допоможе якомога швидше одужати.
Не стійте осторонь проблем нашого майбутнього!