Регионы работы: Ровно, Николаев, Фастов, Винница, Житомир, Киев, Умань, Рубежное, Черновцы, Полтава, Донецк, Луцк

Отзывы о компании     АМ Лингвиста Всего отзывов: 33

2020-03-10 11:21 А****й, г. Киев
Планирую ехать от этой конторы еще. потому что все доволен. работал на складах продуктов питаня в Польше
...
2020-01-23 12:08 К**я, г. Киев
спасибо лингвисте за успешное трудоустройство. поеду еще в чехию не только в польшу
не наблюдал ничего такого
2019-12-19 12:38 Євгенія, г. Киев
задоволена лігвістою. хоча боялася щоб не кинули. їздила в польшу покоївкою. хочу ще поїхати в чехію
не наблюдала негативу
2019-12-06 11:09 М**а, г. Киев
от лингвисты поехала в польшу работать горничной. это не первая уже поездка за границу от этой компании. давно убедилась что ей можно доверять.
не сталкивалась с отрицательными сторонами
2019-09-23 10:44 С**а, г. Киев
в лінгвісті мені швидко допомогли вирішити проблему із працевлаштуванням. тмоу я хочу подякувати цій фірмі. буду звертатися туди ще
нема негативних сторін
2019-09-20 09:45 В******р, г. Киев
влаштували мене в польшу на упакування одягу. робота не складна. фірма відповідальна. поїду за кордон ще
нема негативу
2019-09-17 10:03 Міша, г. Киев
в Лінгвісті швидко вирішили мою проблему. вакансію підібрали таку як я хотіла. працювала опікункою. робота не тяжка. якраз підходить для жінок. проживання в тому будинку де працюєш. поїду за кордон ще.
негативу нема. професійна компанія
2019-09-11 10:28 Діма, г. Киев
в лінгвісті мені швидко підібрали роботу. працював на складі у сосновці. умови роботи і проживання бхороші. усе як і обіцяли. дякую
2019-09-06 09:51 Т**я, г. Киев
в лінгвісті швидко й оперативно вирішили мою проблему. я шукала давно роботу за кордоном, але не знала, якій компанії довіритися. з лінгвістою мені повезло. знайшли мені роботу, все добре. дякую
негативу немає
2019-08-30 09:48 Міша, г. Киев
очень доволен своим выбором. лингвиста оправдала все мои надежды. я работала на курином заводе. все ок. проживания, работа, все хорошо. спасибо лингвисте за удачное трудоустройство.