Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 290

2021-12-29 23:32 Віктор, г. Львов
6 років для когось це багато, для мене як один момент, і я ще тут і планую далі розвивати себе( така можлисть завжди є головне бажання)
немає
2021-12-29 21:00 оператор, г. Львов
Працюю тут вже 2 роки. Компанія хороша і забезпечує високий рівень умов праці для своїх працівників: - офіційне працевлаштування - безкоштовний транспорт та харчування
немає негативних сторін
2021-12-28 20:56 нарізка, г. Львов
Дружній колектив.
немає. рекомендую. приємний колектив
2021-12-28 15:48 Марічка, г. Львов
Почуття соціальної захищеності та впевненості у завтрашньому дні.
немає що поганого добавити.
2021-12-27 23:20 М****а, г. Львов
Дякую Фуджікура за можливість бути серед вас! Нові друзі, новий досвід, вчасна виплата зп, тебе привезуть на роботу і з роботи, ще й нагодують смачним обідом!
все влаштовує. можна працювати і заробляти. комфортно
2021-12-27 21:52 П****к, г. Львов
Кожен усвідомлює, що для нього місце праці. Особисто я - всім задоволений. Побільше б таких компаній.
за час роботи ще не знайшов.
2021-12-26 23:09 Аноним, г. Львов
Своєчасна оплата праці.
нічого ПОГАНОГО немає. все добре.
2021-12-26 21:13 Аноним, г. Львов
Робота абсолютно не складна, не потребує ніяких особливих навиків. Вчасно виплачується аванс і зарплата. На заводі тепло. Є довіз на роботу і додому. Є їдальня і буфет, обід дають безкоштовно. Всім задоволений.
на початку навчання думав що не вивчу всього але підказували і допомогли
2021-12-23 12:00 А***н Гриців, г. Львов
Кожен усвідомлює, що для нього місце праці. Особисто я - всім задоволений. Побільше б таких компаній у ЛЬВОВІ.
незнайшла
2020-02-24 10:28 Аноним, г. Киев
Нет
На заводі Вінницька філія «Фуджікура Аутoмотів Україна Львів», з метою економії коштів відбувається беззаконня при звільнені працівників з боку керівництва підприємства / директор Пілюгін Ангела /. Мені стало відомо, що філіал заводу в місті Немирів (Вінницькій області) буде закриватися, у зв'язку з чим адміністрація почала із листопада 2019 року звільняти працівників. Замість того, щоб це зробити згідно чинного законодавства (попередили за два місяці), керівництво підприємства почало шантажувати…>>