Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 289

2024-04-25 16:21 Аноним, г. Львов
Шукаєш роботу? Немає у тебе досвіду? Немає бажання очікувати транспорт на зупинці? Тоді ми можемо тобі запропонувати Безкоштовний довіз на роботу і з роботи корпоративним траспортом. Телефонуй +380674718282
вес добре
2024-04-24 15:25 Аноним, г. Львов
Зарплата 15000 грн Вимоги: • бажання працювати; • здатність розрізняти кольори; • досвід роботи не потрібний. Підприємство забезпечує працівників теоретичним та практичним навчанням. Підприємство пропонує: • офіційне працевлаштування; • вчасну виплату заробітної плати • безкоштовні обіди; • довезення на роботу та з роботи працівників, котрі проживають у Львові та 50 км від території заводу Для більш детальної інформації звертатися за номером: 0 800 306 340 (дзвінки…>>
нема
2024-02-29 13:38 Аноним, г. Львов
найліпше шо мені тут сподобалось на роботі то це умови роботи, все чистень, реально як в Європі, колись працював в Німеччині ....
2024-02-14 13:58 монтер, г. Львов
на заводі я вже не працюю, але дуже памятаю свого майстра зміни Таню Чолач і бригадира Світлану, дуже хороші люди
2024-02-08 11:32 колишній працівник, г. Львов
зараз я проживаю у Франції, працювала на даномк заводі, залишилися дуже хороші спогади, з колегами з роботи спілкуюся до тепер
2024-02-05 13:36 Мілена, г. Львов
була тут на ескурсії, сподобалось те що навіть якщо ти прийшов сюди на рооту звичайним оператором, то є варіант карєрного росту, я так зрозуміла що головне добре вміти розмовляти на анлійській мові
2024-01-19 16:15 Аноним, г. Львов
хоч завод знаходить на околицях Львова то не проблема туда добиратися бо на роботу повнстю безкоштовно возять, тому за це переживати немає чого
2024-01-19 12:54 В****я, г. Львов
бригадир і майстер зміни в мене хороший, а Рижа у нас точно зі шпаком у голові, відправте її на зйомки від пацанки до панянки і курси спілкування з людьми. а так робота хороша.
2024-01-18 17:15 Аноним, г. Львов
працювати можна, не планую звільнятися бо не так легко зараз знайти роботу з нормальними умова
2023-11-30 15:16 Аноним, г. Львов
відгук про роботу позитивний. Слава Україні. мені подобається робота