Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 290

2023-02-13 13:48 О****а, г. Львов
Відділ рекрутингу в компанії Fujikura відомий своєю високоякісною роботою та дотриманням стандартів добросовісності та ефективності. Працівники відділу рекрутингу відомі своїм професійним підходом та результативністю у знаходженні найкращих кандидатів для компанії. Робота з рекрутерами відділу завжди залишає позитивне враження та допомогає компанії досягати успіху.
2023-02-12 21:38 Вікто, г. Киев
працюю тут 7 місяців, робота проста
роботою задоволений
2023-02-09 16:58 В****ь, г. Львов
Екскурсія на заводі Fujikura була вражаючою та надихаючою. Тут можна дізнатися багато про технології та процеси, які використовуються в компанії, а також познайомитися з персоналом та їхніми досягненнями. Рекомендую всім відвідати цей завод.
2023-02-09 14:50 Віталій, г. Львов
керівництво компанії Фуджікура - професійне, доброзичливе та забезпечує відмінні умови для роботи та розвитку персоналу
процвітання
2023-02-09 13:53 Леонід, г. Львов
Фуджікура використовуємо тільки сучасні технології та матеріали, які забезпечують довговічність та надійність продукції
бажаю успіху
2023-02-09 10:19 М****а, г. Львов
робота в Фуджікура забезпечує ріст навиків та професійний розвиток
робота в Фуджікура забезпечує ріст навиків та професійний розвиток
2023-02-08 17:22 М**с, г. Львов
Фуджікура - відмінна компанія з високим рівнем якості та професіоналізму, рекомендую
негативного немає що написати
2023-02-08 13:54 Гриць, г. Львов
Загалом, робота у Fujikura у Львові – це чудова можливість для тих, хто хоче будувати свою кар’єру в сприятливому та динамічному середовищі
задоволений
2023-02-08 12:14 Віктор, г. Киев
Fujikura - відома компанія, яка спеціалізується на виробництві дротів для автомобілів. Завдяки якісним матеріалам та високому рівню технології, компанія відома своєю надійністю та ефективністю.
все ок
2023-02-08 10:38 О***а, г. Львов
Компанія відома своєю надійністю та високим рівнем якості своїх продуктів
немає