Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 290

2023-02-20 17:25 Н****я, г. Львов
Fujikura пропонує своїм працівникам конкурентну заробітну плату та соціальні пакети
2023-02-20 10:20 Віктор, г. Львов
Якщо ви мрієте про роботу в галузі, яка має потенціал для зміни світу, і хочете приєднатися до великої та успішної міжнародної компанії, то робота в компанії Fujikura може стати для вас прекрасним вибором.
нема
2023-02-17 16:27 Юрій, г. Львов
Компанія Fujikura має хорошу репутацію серед своїх працівників та клієнтів
2023-02-16 13:02 С****н, г. Львов
Якщо Ви вирішили пройти навчання в компанії Fujikura, то варто зазначити, що це може бути чудова можливість розвиватись у сфері високих технологій та отримати досвід роботи в міжнародному середовищі. Багато компаній, активно інвестують у навчання своїх співробітників, тому можна очікувати якісну підготовку та можливості для професійного зростання.
2023-02-15 16:31 А*я, г. Львов
Відділ навчання у компанії Fujikura пропонує різноманітні навчальні формати, включаючи тренінги, семінари, вебінари та онлайн-курси. Програми навчання розробляються з урахуванням потреб та інтересів співробітників, що дозволяє кожному з них знайти відповідну програму для саморозвитку.
2023-02-15 15:56 Г**т, г. Львов
Компанія ставить на перше місце здоров'я та безпеку своїх співробітників, а також надає можливості для збалансованого розвитку кар'єри та особистого життя.
нема
2023-02-15 10:02 Віталій, г. Львов
Заробітна плата в компанії Fujikura є конкурентоспроможною і справедливою. Компанія завжди дотримується найвищих стандартів виплат заробітної плати своїм співробітникам, враховуючи їх професійні навички та досвід. Крім того, компанія надає своїм працівникам додаткові бонуси та пільги, такі оплачувані відпустки та можливості для професійного розвитку. Працюючи в компанії Fujikura, ви можете бути впевнені в тому, що ваша праця буде винагороджена справедливо. Компанія дбає про своїх співробітників…>>
2023-02-14 13:17 Інна, г. Львов
Я чула багато позитивного про компанію Fujikura, особливо про їх відділ якості. Багато колег розповідають, що компанія дуже професійна і забезпечує своїх співробітників всім необхідним для успішної роботи. Крім того, відділ якості вважається одним з найбільш важливих в компанії, оскільки він забезпечує високу якість продукції та задоволення потреб клієнтів. Якщо ви шукаєте роботу, де вас будуть поважати та надавати можливості для професійного зростання, то компанія Fujikura може бути прекрасним…>>
_ задоволена _
2023-02-13 15:09 Анатолій Іванович, г. Львов
Спілкування з керівником компанії Fujikura було дуже вдосконаленим та відповідальним. Він відображає високий рівень професіоналізму та зацікавленості в розвитку своєї компанії, що впевнено впевнює в достойність співпраці з Fujikura. Очевидно, що він також залучений до ділових справ та допоможе у вирішенні будь-яких питань, які можуть виникнути.
все добре
2023-02-13 14:46 Андрій, г. Львов
Керівник департаменту підбору персоналу в компанії Fujikura - це висококваліфікований професіонал, який володіє відмінними лідерськими та керуючими навичками. Вона відома своїм дотриманням високих стандартів та відповідальністю, а також здатністю ефективно керувати командою рекрутерів. Під її керівництвом департамент підбору персоналу робить все можливе для забезпечення компанії відмінними кадрами та допомогає досягати всіх її цілей.