Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Отзывы о компании     фуджыкура город львов Всего отзывов: 290

2023-03-02 09:41 С****н, г. Львов
Можливість проходити різноманітні курси навчання та розвитку
2023-03-01 17:42 Іван, г. Львов
Затишна атмосфера в офісі, завдяки привітному та дружелюбному колективу
2023-03-01 15:59 М****я, г. Львов
У компанії Fujikura вчасна заробітня плата та соціальні гарантії.
2023-03-01 10:35 Віктор, г. Львов
У компанії Fujikura високі стандарти якості та безпеки
2023-02-28 16:03 Віталій, г. Львов
Після завершення стажування в Румунії я повернувся до Львова, щоб працювати на виробництві в компанії Fujikura
2023-02-28 15:30 О*я, г. Львов
у компанії Fujikura існує дуже дружня та демократична атмосфера, що дозволяє працювати в команді та взаємодіяти з колегами з різних відділів
2023-02-27 12:33 Н****я, г. Львов
компанія Fujikura дає можливість знайомитися з новими людьми, розвиватися в команді та взаємодіяти з колегами з усього світу
2023-02-27 12:16 С**а, г. Львов
Філософія компанії Fujikura - це розвиток людей та суспільства
2023-02-26 22:45 О*я, г. Львов
Я вперше відвідала компанію Fujikura та була приємно вражена екскурсією по їхньому виробництву проводки для автомобілів. Під час екскурсії я бачила, як звичайні матеріали перетворюються на складні та детальні електричні проводи. Найбільше мене захопило те, як дбайливо працівники компанії відносяться до виробництва кожної деталі проводки. Вони витрачають безліч часу та зусиль, щоб забезпечити якість та надійність кожного проводу.
2023-02-26 22:06 Ілля, г. Винница
Я працівник нарізки в компанії Fujikura і з задоволенням кажу, що ми забезпечуємо якісну проводку для автомобілів.