Другие названия:: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  4147
Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « ПП ТПК Арсен »Всего отзывов: 40

Фильтр по региону: Все Киев Житомир Ковель Луцк Ровно Тернополь

2016-12-10 20:24 Автор: Аноним, г. Тернополь
Повторюсь до нище написаного - деякі працівники є хорошими людьми)
Смішним фактом є те, що після стількох негативних коментарів, усе ж хтось яро відстоюює "Арсен", продовжуючи там працювати, а поза очі керівництва вибачте за слова "крисятнічає" та "гадить" в ту ж коробку, де працює. Браво, оплески, молодці, терпіть приниження далі. Все ж, я вважаю, раз там сидять, значить їм це подобається. Адже ж прікольно коли тобі щодня говорять, що ти "дибіл", "нічого не вартий", "я тебе утримую", а потім не видають тобі зарплатню, яка мала б бути високою, але ти на підсвідомому рівні розумієш які це копійки, правда? :) Керівництву, можна порадити розпочати зміни з себе, а не змінювати працівників, бо через декілька років просто не буде на кого міняти))) Але колись це все закінчиться, і Ви (працівники) вийдете в новий рівень свого життя, і тоді зрозумієте…>>
2016-12-04 20:35 Автор: Ігореня, г. Луцк
Ще на співбесіді помітив, що більшість людей приходило в яких досвід роботи в 5-10 компаніях і то по 2-3 місяці в кожній. То , що всі роботодавці міста їм погані. Чи поганому "танцору яйця мішають"? Бездар нажаль серед працівників все більше, багато з них не готові почути гірку правду про себе. Підприємство платило зарплату вчасно
Багато неадекватних працівників нащастя колишніх весь час намагаються зіпсувати репутацію
2016-11-27 16:23 Автор: Аноним, г. Киев
Шановнi коллеги (минулi та iснуючi) прошу Вас не тратьте час на такi образи. Якщо Ви показали (показуете) свое невміння працювати в команді йдіть далі неоглядуючись. Бажаю щоб на іншому місці роботи все склалося, нас не чіпайте. Ви слабак! ! ! ! Бо тявкаете за спиною! ! ! ! ! В очі зможете повторити? ? ? ! ! ! Сумніваюсь:-) ..ІМПОТЕНТ! ! ! ! ! ! ! ! ! ха-хха:)
немае
2016-11-27 03:39 Автор: Анонім, г. Ровно
Далі працюватиму щоб вона не зрозуміла хто такий...
Про себе сама можеш набрихать! А про нас (колектив) ти тільки в інтернеті писать научилась! Ганьба тобі! Нема на фірмі більше людей що з тобою! Вже б усі пішли якби змогли, але ти ж недаш життя як всім тим що пішли от тебе!
2016-11-26 23:17 Автор: Аноним, г. Киев
Можу сказати однозначно що вci негативнi вiдгукi писали люди якi не змогли реалiзувати себе в повнiй мiрi. Коллектив дружнiй, професiйний. Директор це сильна жiнка яка все це створила та намагаеться втримати незважаючи на деяких спiвробiтникiв якi працюють проти .
Немае
2016-11-05 14:28 Автор: Колектив, г. Ровно
Рівненська міська рада та виконавчий комітет Почесна грамота нагороджується директор ТПК Арсен за значний внесок у розбудову і розвиток соціально- економічної сфери міста Рівного. Міський голова В. Хомко 02.09.2016.
Не указаны
2016-11-05 13:43 Автор: Колектив, г. Ровно
---
2016-11-05 12:50 Автор: Колектив, г. Ровно
Подяка нагороджується директор "ТПК Арсен" За високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов`язань, вагомий внесок у справу утвердження державності України, поліпшення добробуту громадян. Начальник ГУ ДФС у Рівненській області Україна м. Рівне 2016 рік
---
2016-10-23 23:13 Автор: Аноним, г. Ровно
Люди в колективі, в більшості, хороші.
Був гіркий досвід там попрацювати деякий час. Все, що пишуть у відгуках - цілковита правда. Багато з чим можна було б змиритись, якби не директорка, людина справді психічно неурівноважена і що далі, то гірше, детальніше нема сенсу описувати, все нижче описали... Зарплатня низька, робочий день довший, ніж обіцяли на співбесіді, субота - робочий і додатково нічого не виплачують. Ще, певно, щоб платити менше податків, значну кількість працівників змушують відкривати на себе підприємця, а колезі взагалі поставили ультиматум, взяти на себе кредит на рахунок фірми або звільнення. Після такої роботи ще довго приходитиму до тями.…>>
2016-10-13 20:11 Автор: Жора, г. Ровно
Колектив+
Короче шарашкіна контора.деректор лайно.
Реклама