Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Житомир, Ковель, Луцк, Ровно, Тернополь, Харьков
Телефоны: (0362)62-20-10,

Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Отзывы о компании     ПП ТПК Арсен Всего отзывов: 45

2021-04-17 19:16 г***к, г. Луцк
девушка директор 25 лет стройная клас умница рекоиендую
рекомендую
2020-12-18 11:43 v**a, г. Ровно
нема таких
телефонувала, значить я на рахунок вільної вакансії бухгалтера, те, що вони мені пропонууали, мене не влаштовувало, про що я повідомила. В кінці телефонної розмови мені сказали, шо я : -сука, блядь.(і кинули трубку.)
2019-12-28 16:37 Д*****й, г. Ровно
Нет
Только что звонила эта неадекватка, уже во второй раз. Хорошо что сразу узнал и послал. Абсолютно невменяемое существо, начинает хамить ещё в ходе звонка.
2018-05-04 13:36 Аноним, г. Тернополь
Там можна гарно розвернутись фінансово. Мені цікаво було з неадекватною директрисою поспілкуватись. Дійшло до того що вона мене впрошувала щоб я йшов працювати. та й з ЗП мала бути директорська. треба вміти з людьми спілкуватись.
По факту директриса Тетяна Михайлівна маразматик, але вдалось поставити словесно її на місце.
2017-12-02 13:06 Аноним, г. Харьков
нет
начальство, особенно Татьяна Николаевна полный неадекват. Сама не понимает что говорит. Гладко стелит потом вообще не платит. отработал месяц зарплата 0 грн.
2017-06-03 14:12 Людмила, г. Ровно
Хлопці і дівчата оминайте цей дурдом десятою дорогою
Була на співбесіді, враження просто жахливі, пані директор - ХАМЛО. Я сама виховую дитину і перебувала у декретній відпустці, на що пані директор відповіла що я себе запустила адже 3, 5 роки потратила на дитину а не займалася кар'єрою. Проїхалася по всій родині, що батьки мене гноблять та все в такому роді. Анкета справді трішки з Привітом потрібно розписати спеціальність батьків і близьких рідних, окремим пунктом є запитання про відкриття підприємця. Стала свідком як вона розмовляє і відгукується…>>
2017-01-31 13:53 Микола, г. Ровно
не знаю
Був на співбесіді в цеї неадекватної, вульгарної і кончаної на всю голову тьоті директриси. Зайшов запитати про вакансію і умови праці, то та почала ставити такі питання, що для мене досі загадка які вони мають відношення до роботи, при цьому весь час принижуючи , хоч нічого про мене не знала, навіть анкету не спромоглася переглянути. Кароч, якщо у Вас хоч трохи є людської гідності, навіть не думайте йти на співбесіду до цієї тварюки в спідниці! ! !
2016-12-10 20:24 Аноним, г. Тернополь
Повторюсь до нище написаного - деякі працівники є хорошими людьми)
Смішним фактом є те, що після стількох негативних коментарів, усе ж хтось яро відстоюює "Арсен", продовжуючи там працювати, а поза очі керівництва вибачте за слова "крисятнічає" та "гадить" в ту ж коробку, де працює. Браво, оплески, молодці, терпіть приниження далі. Все ж, я вважаю, раз там сидять, значить їм це подобається. Адже ж прікольно коли тобі щодня говорять, що ти "дибіл", "нічого не вартий", "я тебе утримую", а потім не видають тобі зарплатню, яка мала б бути високою, але…>>
2016-12-04 20:35 Ігореня, г. Луцк
Ще на співбесіді помітив, що більшість людей приходило в яких досвід роботи в 5-10 компаніях і то по 2-3 місяці в кожній. То , що всі роботодавці міста їм погані. Чи поганому "танцору яйця мішають"? Бездар нажаль серед працівників все більше, багато з них не готові почути гірку правду про себе. Підприємство платило зарплату вчасно
Багато неадекватних працівників нащастя колишніх весь час намагаються зіпсувати репутацію
2016-11-27 16:23 Аноним, г. Киев
Шановнi коллеги (минулi та iснуючi) прошу Вас не тратьте час на такi образи. Якщо Ви показали (показуете) свое невміння працювати в команді йдіть далі неоглядуючись. Бажаю щоб на іншому місці роботи все склалося, нас не чіпайте. Ви слабак! ! ! ! Бо тявкаете за спиною! ! ! ! ! В очі зможете повторити? ? ? ! ! ! Сумніваюсь:-) ..ІМПОТЕНТ! ! ! ! ! ! ! ! ! ха-хха:)
немае