Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Житомир, Ковель, Луцк, Ровно, Тернополь, Харьков
Телефоны: (0362)62-20-10,

Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Отзывы о компании     ПП ТПК Арсен Всего отзывов: 22

2020-12-18 11:43 v**a, г. Ровно
нема таких
телефонувала, значить я на рахунок вільної вакансії бухгалтера, те, що вони мені пропонууали, мене не влаштовувало, про що я повідомила. В кінці телефонної розмови мені сказали, шо я : -сука, блядь.(і кинули трубку.)
2019-12-28 16:37 Д*****й, г. Ровно
Нет
Только что звонила эта неадекватка, уже во второй раз. Хорошо что сразу узнал и послал. Абсолютно невменяемое существо, начинает хамить ещё в ходе звонка.
2017-06-03 14:12 Людмила, г. Ровно
Хлопці і дівчата оминайте цей дурдом десятою дорогою
Була на співбесіді, враження просто жахливі, пані директор - ХАМЛО. Я сама виховую дитину і перебувала у декретній відпустці, на що пані директор відповіла що я себе запустила адже 3, 5 роки потратила на дитину а не займалася кар'єрою. Проїхалася по всій родині, що батьки мене гноблять та все в такому роді. Анкета справді трішки з Привітом потрібно розписати спеціальність батьків і близьких рідних, окремим пунктом є запитання про відкриття підприємця. Стала свідком як вона розмовляє і відгукується…>>
2017-01-31 13:53 Микола, г. Ровно
не знаю
Був на співбесіді в цеї неадекватної, вульгарної і кончаної на всю голову тьоті директриси. Зайшов запитати про вакансію і умови праці, то та почала ставити такі питання, що для мене досі загадка які вони мають відношення до роботи, при цьому весь час принижуючи , хоч нічого про мене не знала, навіть анкету не спромоглася переглянути. Кароч, якщо у Вас хоч трохи є людської гідності, навіть не думайте йти на співбесіду до цієї тварюки в спідниці! ! !
2016-11-27 03:39 Анонім, г. Ровно
Далі працюватиму щоб вона не зрозуміла хто такий...
Про себе сама можеш набрихать! А про нас (колектив) ти тільки в інтернеті писать научилась! Ганьба тобі! Нема на фірмі більше людей що з тобою! Вже б усі пішли якби змогли, але ти ж недаш життя як всім тим що пішли от тебе!
2016-11-05 14:28 Колектив, г. Ровно
Рівненська міська рада та виконавчий комітет Почесна грамота нагороджується директор ТПК Арсен за значний внесок у розбудову і розвиток соціально- економічної сфери міста Рівного. Міський голова В. Хомко 02.09.2016.
Не указаны
2016-11-05 13:43 Колектив, г. Ровно
---
2016-11-05 12:50 Колектив, г. Ровно
Подяка нагороджується директор "ТПК Арсен" За високий рівень податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов`язань, вагомий внесок у справу утвердження державності України, поліпшення добробуту громадян. Начальник ГУ ДФС у Рівненській області Україна м. Рівне 2016 рік
---
2016-10-23 23:13 Аноним, г. Ровно
Люди в колективі, в більшості, хороші.
Був гіркий досвід там попрацювати деякий час. Все, що пишуть у відгуках - цілковита правда. Багато з чим можна було б змиритись, якби не директорка, людина справді психічно неурівноважена і що далі, то гірше, детальніше нема сенсу описувати, все нижче описали... Зарплатня низька, робочий день довший, ніж обіцяли на співбесіді, субота - робочий і додатково нічого не виплачують. Ще, певно, щоб платити менше податків, значну кількість працівників змушують відкривати на себе підприємця, а…>>
2016-10-13 20:11 Жора, г. Ровно
Колектив+
Короче шарашкіна контора.деректор лайно.