Отзыв о компании ПП ТПК Арсен
Добавлен: 14:12 03.06.2017
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро

Регионы работы: Киев, Житомир, Ковель, Луцк, Ровно, Тернополь, Харьков
Телефоны: (0362)62-20-10,

Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Никнейм: Людмила (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Май 2017

Хлопці і дівчата оминайте цей дурдом десятою дорогою

Була на співбесіді, враження просто жахливі, пані директор - ХАМЛО. Я сама виховую дитину і перебувала у декретній відпустці, на що пані директор відповіла що я себе запустила адже 3, 5 роки потратила на дитину а не займалася кар'єрою. Проїхалася по всій родині, що батьки мене гноблять та все в такому роді. Анкета справді трішки з Привітом потрібно розписати спеціальність батьків і близьких рідних, окремим пунктом є запитання про відкриття підприємця. Стала свідком як вона розмовляє і відгукується про своїх співробітників слова "свині" і "бидло" частеньки в лексеконі директриси. Ніякі гроші і бажання не змусять переступити поріг АРСЕНУ даже у вигляті покупця нікому не рекомендую. Жалкую що незаписала на відео дану співбесіду адже пішла не дочекавшись закінчення даного кошмару.

# Олександр2017-08-23 22:54:31
Щось всі відгуки дуже схожі-директорка монстр. Не може такого бути, щоб всі брехали. І я тепер знаю, що це правда. А ще вона відьма (і не приховує) і кидало. Весь персонал між собою її проклинає, та вона знає про це. Отже, люди йдуть не з роботи, а від керівництва.
# Анна2017-08-22 20:17:16
Директриса, Татьяна Николаевна, не просто быдло она еще и кидала. Денег людям не выплачивает и увольняет. Не напала, еще на того, кто ей рога пообламает и в суд подаст. И не просто в суд, а массово собраться и за оскорбления и унижения, моральный ущерб пусть выплатит всем. Тогда прикроет свой вонючий рот. Мужа при всех гнобит, так что говорить о сотрудниках. Те все молча терпят-боятся работу потерять, хотя знают, что при увольнении и их кинут. Сколько же негатива и проклятий посылают ей и ее семье люди. Скоро это все заработает и деньги не нужны будут. Если эти отзывы вообще кто то читает, даже на собеседование не идите: она все выпытывает про семью, про родителей, а потом беспардонно может оскорбить. Маска доброты на ней долго не держится.
# Аноним2017-08-08 15:11:43
Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім'я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.