Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Житомир, Ковель, Луцк, Ровно, Тернополь, Харьков
Телефоны: (0362)62-20-10,

Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Отзывы о компании     ПП ТПК Арсен Всего отзывов: 5

Фильтр по региону: Все Киев Житомир Ковель Луцк Ровно Тернополь Харьков

2018-05-04 13:36 Аноним, г. Тернополь
Там можна гарно розвернутись фінансово. Мені цікаво було з неадекватною директрисою поспілкуватись. Дійшло до того що вона мене впрошувала щоб я йшов працювати. та й з ЗП мала бути директорська. треба вміти з людьми спілкуватись.
По факту директриса Тетяна Михайлівна маразматик, але вдалось поставити словесно її на місце.
2016-12-10 20:24 Аноним, г. Тернополь
Повторюсь до нище написаного - деякі працівники є хорошими людьми)
Смішним фактом є те, що після стількох негативних коментарів, усе ж хтось яро відстоюює "Арсен", продовжуючи там працювати, а поза очі керівництва вибачте за слова "крисятнічає" та "гадить" в ту ж коробку, де працює. Браво, оплески, молодці, терпіть приниження далі. Все ж, я вважаю, раз там сидять, значить їм це подобається. Адже ж прікольно коли тобі щодня говорять, що ти "дибіл", "нічого не вартий", "я тебе утримую", а потім не видають тобі зарплатню, яка мала б бути високою, але…>>
2016-09-27 18:29 Аноним, г. Тернополь
ніяких взагалі
директор та адміністрація просто дибіли ніякої поваги до людей дозволяють собі послати по телефону просто жах обменайте фірму АРСЕН третьою дорогою
2016-09-08 09:58 анонім, г. Тернополь
В колективі 80% хороших людей.
Весь негатив котрий пишуть про власницю правда. До усього можна тільки добавити слідуюче: приниженя персоналу за допомогою відеоспостереження що схоже на тяжку форму шизофренії та параної; використовує містичні сили та безглуздо до останнього вірить в них за допомогою "мольфарки" котра за її словами в штаті підприємства; залякує персонал звязками в СБУ та в кримінальному серидовищі; публічно принижує працівників обзиваючи їх прізвиськми перед колегами; цей список безкінчений!
2016-07-05 12:29 Аноним Аноним, г. Тернополь
Була на співбесіді, по направленню з центру зайнятості. Колекти привітний. Но розмова з директрисою це шок. Коли я сказала, що мене не влаштовує графік роботи почала хамити, обзивати злодійкою, що я у неї краду гроші, бо її час це гроші і яке я маю право приходити і забирати в неї час.