Другие названия: Барком

Описание деятельности:  Фирменные магазины колбас

Отзывы о компании     Родинна ковбаска Всего отзывов: 19

2014-03-20 15:47 Галина, г. Львов
відсутні
Працювала довго та сумлінно. Звільнили мене за мої політичні погляди. Я не лише не хотіла приймати участь у заходах партії регіонів а й висловлювала свої політичні погляди! Тому вони на роботу і беруть в основному свідків Єгови бо вони поза політикою. Не працюйте на них. Не купуйте їх виробів. Хіба у нас мало виробників з Куликова? Підтримайте їх а не ціих запроданців.
2014-02-20 13:12 Оксана, г. Львов
---
Та він не протсо регіонал а ще має клієнтів за ніщо! На сайті заспокоюють що Родинна ковбаска (Барком) поза політикою. Так чому ж їх автомобілі беруть участь у всіх міроприємствах партії регіонів? рекламують партійних діячів партії? Може вони ще й тітушкам возять харчі? ? ? БОЙКОТ їм! ! Хоча й смачну хімію додають в ковбаси:(
2014-02-18 01:42 Тарас Антонюк, г. Киев
немає
не збираюся купляти їхню продукцію, бо їхній бізнес фінансує бандитську партію регіонів, власник регіонал! ! !
2013-11-20 18:24 Ілля, г. Львов
--------
Я не хочу писати шо Олежик чи Славік чи Владик поганий- за них говорять їх вчинки. Шановні, погляньте власним поглядом на політику Баркому/Родинної ковбаски та самі зробіть висновок. Поршукайте інфо про збанкурутілу ТОВ "Очко" і Барком який ніби не має відношення до неї. Згадайте супермаркет від цієї компанії , який теж закрився. Погляньте як вони цинічно використали дрібних підприємців-франчазерів через яких вийшли на ринок а потім рясніє мережа статтями "Тепер тільки власна мережа"! Ви особисто…>>
2013-03-26 14:31 Руслан, г. Ивано-Франковск
Классная работа. Главное писать отчеты красивые! Никаких обязательств. Главное быть хорошим писателем.
Чтоб получать от работы удовольствие нужно долго учиться на журналистике (чтоб писать красивые отчеты)
2013-02-26 18:48 Имя Фамилия, г. Львов
Хоч якась робота.
Буду послідовним : "коллектив и корпоративная культура"- колектив може бути тільки там де є спільні дії а де кожен хвіст піджав то тільки садо. Так само копроративна культура зявляється не тільки там де є корпорація а де просто є культура (а обкладання хрінами не думаю що є проявом її) "начальство и его уважение к сотрудникам"- шо шо, а начальство точно є. кожен вважає сабе великм керівничком. Вот тільки проблема шо між , "Керівництвом", "Упарвлінням"І "менеджментом" є велика різниця. Керувати…>>
2013-02-20 20:45 Андрій, г. Львов
Відсутні
Працю в Родинній як підприємець. Згідний з попередніми відгуками. З такою тупістю та "економною економністю" зїдять самі себе!
2012-10-18 20:31 Аноним, г. Львов
Опыт. Там такие опыты над людьми что без него точно оттуда не уволишся:)
Руководство как особь (руководителт, или даже руководители их там много:) и руководство как деятельность. Владимир Афанасович БАРАН хорошо знает и всех поучает что "риба гниє з голови" но почему то не понимает что он и есть голова...
2012-08-27 20:24 Не обязательно Также не , г. Львов
Стабильная зарплата
Все как у всех грустно .. Но Афанасич тот вобше жжот.. Кажетса скоро все "спалит". Ему в подчинение только "доярок да селян" которые соответственно на все машут гривами но и также бездумно работают. Человек который уже гдето работал и не "на мидле" будет удивлен сколько слов приятных знает начальство:)