Отзыв о компании Родинна ковбаска
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  bar-com.com
Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Львов, Мукачево, Хмельницкий

Описание деятельности:  Фирменные магазины колбас

Никнейм: Галина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

відсутні

Працювала довго та сумлінно. Звільнили мене за мої політичні погляди. Я не лише не хотіла приймати участь у заходах партії регіонів а й висловлювала свої політичні погляди! Тому вони на роботу і беруть в основному свідків Єгови бо вони поза політикою. Не працюйте на них. Не купуйте їх виробів. Хіба у нас мало виробників з Куликова? Підтримайте їх а не ціих запроданців.

# аноним2015-11-10 21:09:00
Эгов там один відділ)))і не так багато, і то що беруть переважно їх брєд повний....
# Андрій2014-03-28 14:44:41
А Володимир Афанасович хай з сином розбереться:))) А то "казав боротись за Україну без Януковича". Хай з себе почне
# Адрій2014-03-28 14:42:38
Тамара- мабуть ви не водили на примус машинки або причіпи з рекламою регіонів. Тому вам просто пощастило і не більше того. Думку автора підтверджаю!!!
# Тамара 2014-03-20 19:13:01
Що за маразм? Зара сиджу у декреті. Працювала на "Баркомі" 3 роки. А два місяці тому пішла в декрет. За час роботи ніразу ні я, ніхто з моїх колег не відчули на собі якогось політичного тиску. Ніколи. В одного з наших працівників машина з прапорем Свободи. І шо? Ніхто нічого не каже, то його право. Тому то повний брєд про якусь політику. За світків підтверджую - є. За політику - ні разу. Дівчата з мого відділу ходили у Львів на Майдан. Володимир Афанасович сам підходив до відділів і казав боротись за Україну без Януковича