Другие названия:: Барком

Описание деятельности:  Фирменные магазины колбас

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « Родинна ковбаска »Всего отзывов: 17

2016-02-18 13:23 Автор: Галина, г. Львов
Працюю на даний час продавцем, робота моя мені подобається, хороший графік роботи у порівнянні з моїм попереднім, спочатку було складно, але можна освоїти якщо захотіти. якщо шукаєте роботу-можете спробувати, працюють чудові люди, які якщо треба допоможуть.
поки немає.все влаштовує
2015-11-16 17:25 Автор: Інна, г. Хмельницкий
Справді все завжди свіже, зранку завіз, стабільно і вчасно виплачують зарплату.
Графік роботи важкий; штрафи
2015-05-08 21:27 Автор: Лілія Панасенко, г. Мукачево
нет
хамское отношение к покупателям
2015-03-31 02:35 Автор: Аноним, г. Ивано-Франковск
є такий хімічний магазин і в Городенці. там досить хитро умудряються дурити. схему викладаю. вага знаходить в захищеному від покупців місці з ледь-помітним таблом. при покупці товару 2 і більше пакетів перший зважений пакет ставлять постійно перед вагою. потім важать інший пакет і в цей час умілими руками фокусника нагло розпорють пакет і виймають кусок м яса чи іншої продукції. помітити неможливо - бо спереді висозезниа вітрина і…>>
2015-03-24 17:37 Автор: Алла, г. Львов
Хто шукає роботу, і бажає влаштуватись у "Родинну ковбаску" на роботу продавцем, то хочу поділитись тим що знаю я) Зараз вже не працюю, бо в декретній відпустці))) Тут: чітко організована система по довставці: хліба , ковбаси, сирого м'яса; зараз у магазинах є термінали(що полегшує роботу прийому товару та завершення роботи); завжди вчасно виплачують зарплату; колектив ввічливий:; працювала через тиждень. Думаю, що якщо все буде добре, …>>
Зауважень не маю, хіба одне маленьке: зранку важко добиратись на роботу:)
2014-10-02 12:57 Автор: Тамара, г. Львов
Зарплата, колектив, керівництво. У теперішній час знайти щось краще - майже не реально. Ставлення до працівників хороше. Зарплати вчасні. Повернення мінімальні -все розкуповують. За якість скажу таке в мене нарікань не було - але люди різні -сировина в ковбасці своя - попри здорожчання - дають в ковбасу мясо а не якісь добавки
Високі вимоги до працівників. Напружений графік
2014-06-30 01:16 Автор: Ольга, г. Львов
Працювала продавцем у ковбасцi Родиннiй-продукцiя свiжа привозилась шоранку.якщо не робила повернень-мала проблеми.Томуторгували тiльки свiжим.Пiшла звiдти-бо лечу в Iталiю-до мами.
Штрафи за порушення
2014-06-29 00:53 Автор: Аноним, г. Киев
відсутні
Знаю, що робиться в магазинах , , Родинна ковбаска" ковбаса лежить довго, псується, а продавців заставляють зіпсуту ковбасу продавати, нічого не списується. Вся порчена ковбаса миється, мочиться у воді, щоб більш-менш мала вигляд і продається. А люди купляють дітям, самі ідять і травляться. Купили ковбасу, а на другий день вона вже послизла, то вже не раз мита. Совісті нема в тих людей, цікаво чи вони своім дітям дають таке істи.
2014-03-20 16:47 Автор: Галина, г. Львов
відсутні
Працювала довго та сумлінно. Звільнили мене за мої політичні погляди. Я не лише не хотіла приймати участь у заходах партії регіонів а й висловлювала свої політичні погляди! Тому вони на роботу і беруть в основному свідків Єгови бо вони поза політикою. Не працюйте на них. Не купуйте їх виробів. Хіба у нас мало виробників з Куликова? Підтримайте їх а не ціих запроданців.
2014-02-20 14:12 Автор: Оксана, г. Львов
---
Та він не протсо регіонал а ще має клієнтів за ніщо! На сайті заспокоюють що Родинна ковбаска (Барком) поза політикою. Так чому ж їх автомобілі беруть участь у всіх міроприємствах партії регіонів? рекламують партійних діячів партії? Може вони ще й тітушкам возять харчі? ? ? БОЙКОТ їм! ! Хоча й смачну хімію додають в ковбаси:(
Реклама