Другие названия: Барком

Описание деятельности:  Фирменные магазины колбас

Отзывы о компании     Родинна ковбаска Всего отзывов: 13

2022-02-26 21:50 Аноним, г. Львов
Партнер Януковича
Дорогі українці, а ви читали звернення керівника Львівської міської організації Партії Регіонів Олега Барана, як він засуджує російську агресію? Можливо Фейсбук, Інстаграм, ТікТок, Ютуб «Родинної ковбаски» про засудження воєнних дій? Про підтримку групою компаній армії? Ні? І я ні. Купуйте в магазинах ковбаску, несіть гроші колаборантам. Можливо за законами військового часу розстріляють цю тварину по подобі, по натурі і по фімілії баран
2018-06-21 20:24 В******д Б***н, г. Львов
Баворовский Александр Ярославович ! ! ! Талантливый менеджер, очень добрый человек, редкое явление для руководителя, особенно в производстве колбасных изделий
Олег Владимирович Баран! ! ! По масти «кидала», по жизни — «терпила», быдло тупорилое, неудачник и распиздяй.
2016-02-18 13:23 Галина, г. Львов
Працюю на даний час продавцем, робота моя мені подобається, хороший графік роботи у порівнянні з моїм попереднім, спочатку було складно, але можна освоїти якщо захотіти. якщо шукаєте роботу-можете спробувати, працюють чудові люди, які якщо треба допоможуть.
поки немає.все влаштовує
2015-03-24 17:37 Алла, г. Львов
Хто шукає роботу, і бажає влаштуватись у "Родинну ковбаску" на роботу продавцем, то хочу поділитись тим що знаю я) Зараз вже не працюю, бо в декретній відпустці))) Тут: чітко організована система по довставці: хліба , ковбаси, сирого м'яса; зараз у магазинах є термінали(що полегшує роботу прийому товару та завершення роботи); завжди вчасно виплачують зарплату; колектив ввічливий:; працювала через тиждень. Думаю, що якщо все буде добре, то повернусь на своє робоче місце)))
Зауважень не маю, хіба одне маленьке: зранку важко добиратись на роботу:)
2014-10-02 11:57 Тамара, г. Львов
Зарплата, колектив, керівництво. У теперішній час знайти щось краще - майже не реально. Ставлення до працівників хороше. Зарплати вчасні. Повернення мінімальні -все розкуповують. За якість скажу таке в мене нарікань не було - але люди різні -сировина в ковбасці своя - попри здорожчання - дають в ковбасу мясо а не якісь добавки
Високі вимоги до працівників. Напружений графік
2014-06-30 00:16 Ольга, г. Львов
Працювала продавцем у ковбасцi Родиннiй-продукцiя свiжа привозилась шоранку.якщо не робила повернень-мала проблеми.Томуторгували тiльки свiжим.Пiшла звiдти-бо лечу в Iталiю-до мами.
Штрафи за порушення
2014-03-20 15:47 Галина, г. Львов
відсутні
Працювала довго та сумлінно. Звільнили мене за мої політичні погляди. Я не лише не хотіла приймати участь у заходах партії регіонів а й висловлювала свої політичні погляди! Тому вони на роботу і беруть в основному свідків Єгови бо вони поза політикою. Не працюйте на них. Не купуйте їх виробів. Хіба у нас мало виробників з Куликова? Підтримайте їх а не ціих запроданців.
2014-02-20 13:12 Оксана, г. Львов
---
Та він не протсо регіонал а ще має клієнтів за ніщо! На сайті заспокоюють що Родинна ковбаска (Барком) поза політикою. Так чому ж їх автомобілі беруть участь у всіх міроприємствах партії регіонів? рекламують партійних діячів партії? Може вони ще й тітушкам возять харчі? ? ? БОЙКОТ їм! ! Хоча й смачну хімію додають в ковбаси:(
2013-11-20 18:24 Ілля, г. Львов
--------
Я не хочу писати шо Олежик чи Славік чи Владик поганий- за них говорять їх вчинки. Шановні, погляньте власним поглядом на політику Баркому/Родинної ковбаски та самі зробіть висновок. Поршукайте інфо про збанкурутілу ТОВ "Очко" і Барком який ніби не має відношення до неї. Згадайте супермаркет від цієї компанії , який теж закрився. Погляньте як вони цинічно використали дрібних підприємців-франчазерів через яких вийшли на ринок а потім рясніє мережа статтями "Тепер тільки власна мережа"! Ви особисто…>>
2013-02-26 18:48 Имя Фамилия, г. Львов
Хоч якась робота.
Буду послідовним : "коллектив и корпоративная культура"- колектив може бути тільки там де є спільні дії а де кожен хвіст піджав то тільки садо. Так само копроративна культура зявляється не тільки там де є корпорація а де просто є культура (а обкладання хрінами не думаю що є проявом її) "начальство и его уважение к сотрудникам"- шо шо, а начальство точно є. кожен вважає сабе великм керівничком. Вот тільки проблема шо між , "Керівництвом", "Упарвлінням"І "менеджментом" є велика різниця. Керувати…>>