Отзыв о компании Родинна ковбаска
Регионы работы: Киев, Ивано-Франковск, Львов, Мукачево, Хмельницкий

Описание деятельности:  Фирменные магазины колбас

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

є такий хімічний магазин і в Городенці. там досить хитро умудряються дурити. схему викладаю. вага знаходить в захищеному від покупців місці з ледь-помітним таблом. при покупці товару 2 і більше пакетів перший зважений пакет ставлять постійно перед вагою. потім важать інший пакет і в цей час умілими руками фокусника нагло розпорють пакет і виймають кусок м яса чи іншої продукції. помітити неможливо - бо спереді висозезниа вітрина і лише за нею закидана вага.
замовляю 2 пакети кісток і 2 кульки м яса. зважили і вийшла сума в 160 грн. подали мені пакети і щось підозріло - кажу " скільки відповідь -160 грн. кажу -переважте ще раз. у відповідь немає часу черга голова болить і т. д. переважили. зійшлося - встигли запихнути назад кусок м яса - ще б не встигнути вага ж знаходить в захищеному місці. подають пакет і один з них вертикально розпорений. - а перед цим власними очима бачив всі пакетики цілі були. не купляйте там взагалі або добре дивіться.

# гість2015-08-23 22:12:00
Відгук попахує ідіотизмом.
# ne anonim2015-05-07 13:16:22
Коли, я хочу щось змінити я міняю. Якщо Мені подобається продукція я планую і надалі її купляти, то я звісно хочу щоб мене обслуговували належним чином. Кажіть про речі які вам неподобаються і вам повинні на це дати аргументовану відповідь.
# Galya2015-04-27 13:42:37
Кожен має свою думку, і політику з їжею "змішувати" недоречно.
# Антон2015-04-09 16:58:31
Ну що поробиш коли власники "регіонали". У них одне на думці- шось вкрасти. "Galya"- ну дуже неприкрито рекламуєте.
# Galya2015-04-01 18:31:42
Про "Родинну Ковбаску" хочу сказати, що я сама та багато моїх знайомих можуть сказати позитивні та схвальні відгуки, це виробник який хоча б якось підтримує свою "марку", в ковбасі відчувається м'ясо, а не хімія, сосиски купую для дітей, підходять мені і молочні ковбаси. Свіже мясо купую лише у "ковбасці". Хочу сказати, що сама закупи часто роблю саме на магазині на Городенка, продавці мені ще ні разу не нахамили, завжди ріжуть скільки захочу...Люди, звертаюсь до Вас, якщо ви маєте якусь особисту образу до виробника чи до продавців, то необов'язково це так розголошувати, а якщо вже так, то говоріть правду!!!! Скоро Великдень і я всім рекомендую купувати шинку чи шпондер саме в "Родинній ковбасці"!
# ПОКУПЕЦЬ2015-04-01 02:19:01
ТАК
# Родинна ковбаска2015-03-31 18:51:12
Доброго дня! Шановний (- а) анонім! Будь ласка, попросимо Вас надати нам свої контактні дані, номер телефону для більш детального вияснення даної ситуації.