Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Отзывы о компании     TIENS Всего отзывов: 3

2020-11-01 11:52 В******я, г. Ивано-Франковск
Являюсь клиентом компании, очень нравится продукция, сейчас осенью для укрепления иммунитета беру для всей семьи. Спасибо, что есть такой качественный товар!
Нету
2020-09-28 16:23 Менеджер Світлана, г. Ивано-Франковск
Працюю в даній компанії вже 3 роки, дуже задоволена оскільки маю можливість розвиватися та достойно заробляти в Україні, хоча раніше важко працювала за кордоном. Зараз маю можливість їздити за кордон на відпочинок. Дуже сильно подобається те, що компанія виплачує додаткові премії за пророблену роботу. Мала можливість за рахунок компанії відвідати головне управління корпорації Тієнс, тому з 100% впевненістю можу сказати що це ніякий не лохотрон, а можливість досягнути результату тим людям які…>>
Єдиний мінус роботи в компанії, це те що потрібно працювати з людьми, а вони є різні. Хтось прийшов працювати, а хтось шукати де "потусити", а потім писати негатив.
2020-09-23 13:00 Марія, г. Ивано-Франковск
Хороша компанія, хороший продукт, ввічливий колектив,
Робота з людьми тому треба терпіння))) Нерозумію людей які пишуть негативні відгуки нерозібравшись в роботі.