Другие названия: ТзОВ Міст Експрес
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Львов, Ровно, Тернополь, Ужгород, Херсон
Телефоны: (032)245-23-47

Описание деятельности:  автоперевезення

Отзывы о компании     Міст Експрес Всего отзывов: 14

2015-06-11 15:21 Гость, г. Львов
Робота є.
Я так розумію, що такі відгуки мониторяться, тому хочу написати, можливо ТОП-менеджмент відреагує. Немає достатнього інформування працівників, особливо кур"єрів. Неможливо добитися чіткого регламенту роботи, ніяких посадових інструкцій, не ознайомлюють з положеннями про оплату праці. Ніхто, зрештою, не проти мотивацією штрафами, але ненадання документу згідно якого ці штрафи стягуються змушує думати, що це самоуправство мілких "царьків" на місцях. Було би просто чудово, якби при…>>
2015-03-30 01:13 Аноним, г. Львов
Постійна завантаженість і можливість заробити на цьому. Нормальний колектив і цінування досвіду. Корисні контакти і добрі зв"язки на майбутнє.
Залежність бізнесу від стану справ в країні і вплив курсів валют на зарплату - шкода, що бодай канадськими доларами не платять :)
2014-06-01 11:40 Георгій, г. Львов
Отримав місце за співбесідою після прочитання вакансії в інтернеті. Дуже професійними виявилися менеджери з персоналу, начальник відділу та один з директорів , які брали участь у співбесіді. Дружньо поставилися до новачка. Технікою забезпечили новою. Колектив був дуже дружнім і об'єднувався в разі потреби дуже швидко. Досі контактую з частиною команди.
Часом компанія витрачає час і гроші на не тих людей, а страждає решта персоналу і імідж підприємства. Бували затримки в зарплаті.
2012-12-05 19:14 Аноним, г. Львов
Почав працювати давно, але не хочу світити дату - вирахувати просто. Нескладна робота і зрозумілі завдання. Нормальне керівництво пряме, а з начальством я не бачуся. Заробок доволі стабільний. Людське ставлення до потреб в родині. Колеги по роботі досить дружні - підтримка є. Зарплата зростає і посада теж вже інша.
Бувають затримки в зарплаті -але сезонно. Хоча їх погашають спершу трудягам, а тоді вже тим, які в офісі сидять - знають, хто їх годує.
2012-09-06 23:30 Аноним, г. Львов
Коли брали на роботу, думав, що мені чітко подадуть мої завдання, а вийшло, що вони були готові прислухатися до ідей і давати простір для самовираження. Машину дали добру і гроші компенсовують вчасно. Звіти вимагають, але не списують витрати на мене. За всі роки був на трьох посадах -відчув, що завжди шукають варіант всередині компанії, а не кличуть ззовні. Приємний колектив, який підтримає адекватних колег і захистить від іноді дурнуватого начальника. Останніх кількох вже пережив. Платять…>>
На компанії висить якесь прокляття - не вдається позбутися людей, які тормозять потрібні рішення чи просто шкодять: халтурою, крадіжками, хамським ставленням. Іноді це - чиїсь родичі, знайомі, друзі. Вони заважають добрій репутації компанії. Часом бувають затримки з компенсацією бензини.
2012-09-06 19:23 Сергей, г. Львов
Положительного нет ничего. Посылки доставлят с большими задержками, а то и вовсе пропадают.
Фирма была сильная, руководство лапухи. Их работники в виде директоров представительств обворовывают по чёрному.По Португалии точно! На Украину подают не правдивую информацию.Родственники зарабатывают суппер, остальные минимум.
2012-07-27 17:07 Аноним, г. Львов
Работал на Мост 2 года и уволился только после известия о неизбежном переезде за границу. Эмоции только положительные: хороший колектив и адекватное отношение к персоналу. Если стараешся и работаеш от души - это видят и поощьряют.
Не очень большие перспективы роста по карьере и жесткие отношения на рынке с конкурентами.
2012-07-14 16:52 Руслан, г. Львов
Нормальна контора для нормальних працівників. Гроші, телефон, компенсація бензини, візитки і т.д. Зарплата зростала стабільно - великих перерв не було. Адекватна більшість керівництва - ідіотів можна обійти і вони не надовго.
Довго вчили - ніби я тупий і ще тренер зі мною довго працювала. Часто на вихідні спільні виїзди на природу - для підняття командної роботи були, а я не міг - родина , діти - трохи сварили і нагадували про пріоритети.
2012-07-10 00:49 Аноним, г. Львов
Потрапив за оголошенням. Співбесіда ґрунтовна і повага була очевидна. Зарплату дали достойну і простір для діяльності - теж. Чудово працювалося до зміни керівництва відділу - не витримав нових менеджерів і звільнився. Їх теж довго не потримали і мене вже за 4 місяці покликали назад - пропрацював ще майже 2роки і сам звільнився, коли переманили мене на іншу фірму з цікавішою зарплатнею. Про Міст Експрес - чудові враження , але погань може всюди пролізти. Від Вашого ставлення і зусиль залежить все…>>
Часом шефи можуть набрати на роботу жахливих бездарів, але ті довго не протимаються.
2012-06-27 20:25 Мамчур, г. Львов
Позитивних сторін у таких керівників і власників Міст Експресу небуло, немає і бути не може ! ! !
http://zik.ua/ua/news/2012/06/18/354225 і все стає зрозумілим про цих АФЕРЮГ