Отзыв о компании Міст Експрес
Добавлен: 15:21 11.06.2015
Другие названия: ТзОВ Міст Експрес
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Львов, Ровно, Тернополь, Ужгород, Херсон
Телефоны: (032)245-23-47

Описание деятельности:  автоперевезення

Никнейм: Гость (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Робота є.

Я так розумію, що такі відгуки мониторяться, тому хочу написати, можливо ТОП-менеджмент відреагує.
Немає достатнього інформування працівників, особливо кур"єрів. Неможливо добитися чіткого регламенту роботи, ніяких посадових інструкцій, не ознайомлюють з положеннями про оплату праці. Ніхто, зрештою, не проти мотивацією штрафами, але ненадання документу згідно якого ці штрафи стягуються змушує думати, що це самоуправство мілких "царьків" на місцях.
Було би просто чудово, якби при нарахуванні з/п для ознайомлення ( розумію, що боїтеся "світити" неофіційну зарплату) хоча б показувалось за що нараховані гроші, а за що зняті ( ті ж самі штрафи). Таким чином Ви б могли уникнути дуже багато проблем з персоналом, що у Вас працює. Та знешкодити нечистих на руку керівників. Думаю, Вам би хотілося, щоб відгуки про роботу були якнайкращі і працювати у Вас хотіли найкращі з кращіх, а для цього потрібно дуже небагато, повірте.

З повагою, наразі працівник компанії.