Другие названия: ТзОВ Міст Експрес
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Львов, Ровно, Тернополь, Ужгород, Херсон
Телефоны: (032)245-23-47

Описание деятельности:  автоперевезення

Отзывы о компании     Міст Експрес Всего отзывов: 14

2011-10-05 00:23 Аноним, г. Львов
Потрібна ваша допомога.. Мені запропонували працювати в даній компанії.. На перший погляд все просто прекрасно.. Провели співбесіду справді професійно, навіть здалеку не відчувалося ні хмаства, ні зверхності про те що описується нижче, . На всі запитання отримав повну інформацію. Але, прочитавши дані відгуки, починаю сумніватися... Можливо є справді якісь підводні камені? Чи може хтось розказати якусь конкретну негативну ситуацію, яка відбулася з ним в даній компанії? Заздалегідь спаси…>>
.....
2010-11-28 16:34 Aлексей Кучма, г. Львов
Компания Мист -ПОЛНЫЙ ОТСТОЙ. Её руководители Кисель Р.Ф. -чмо и ЛОХ. Прихвастень Кучма В.Н. - самый главный вор....только хитрый и ссученый.Обслуживание -полное дерьмо.Доставка посылок - уровень ниже плинтуса. Поэтому пожалуйте к нам. Хотите стать такими же чмырями, милости просим к нам на работу! ! !
2010-11-26 13:13 ССС, г. Львов
Коли працюєш в колективі все гут, зауважень не ставлять, але і тихо мовчать - приглядаються.
Вигідно брати на роботу на малий строк і бажанно по трудоавій угоді, з обіцянкою взяти потім на постійне місце (в штат), а виявляється що ні. До побачення.Ми будемо шукати іншого, можливо кращього. Напевно це повязано з виплатою зарплати? ? ? ? ? ? Вигідно взяти на мінімум., і короткий строк.
2009-12-21 19:09 Аноним, г. Львов
жодних
затримка по зарплаті і повний безлад...