Другие названия:: ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна", Борднетце, SEBN UA, Se Bordnettse-ukraina LLC
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Условия работы
Соц. пакет
Перспективы
Просмотры:  10270
Описание деятельности:  ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», що в с.Байківці, вул 15 Квітня, 7, відкрилося 1 липня 2006 року. "СЕ Борднетце – Україна" (Тернопіль) – світовий виробник кабельно-провідникової продукції для концерну "Фольксваген". Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕ Борднетце-Україна", засновником якого є японська компанія "Сумітомо Електрік" (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідного світового виробника кабельної продукції. За цей невеликий час підприємству вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. А завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля. Полное наименование компании Се Борднетце-україна, ТОВ (Se Bordnettse-ukraina, LLC) Юридический адрес вул. Січових Стрільців, 43; с. Байківці; Тернопільська область; 47711 Юридическая форма: Товариство з обмеженою відповідальністю Статус: Действующее EGRPOU: UA-34419383 sebn.de www.se-bordnetze.de vk.com/bordnetze

Расскажите своим друзьям:
Отзывы о компании     « ТОВ «Сумітомо Електрик Борднетце-Україна» »Всего отзывов: 4

Фильтр по региону: Все Тернополь Черновцы

2015-06-08 15:42 Автор: Аноним, г. Черновцы
Зарекомендовал себя положительно 80 модулей KW 45 80 шт до обеда после 70шт QA в статусе стажора
Так и не оформили поработал два месяца на шару денег не дали. И не кормили а ещё футболили как мяч это не моя проблема иди к мастеру мастер не моя иди к инструктору и так по кругу. Ушол обидно . даже не кто не спросил по какой причине уходиш , идеш иди и все. Работа нравится хочу работать.
2013-08-16 16:52 Автор: Тарас, г. Тернополь
можна знайти дузів, адже там працює багато народу!
дуже, дуже важка робота ! немає виходу де працювати, але потрібні гроші ? готові терпіти знущання? тоді вам сюди! але якщо є кращий варіант то тікайте з того себену.
2013-07-24 17:13 Автор: Аноним, г. Черновцы
Интересно сколько начальник заплатил что бы его взяли на эту должность.Его неграмотность и ужасное отношение к рабочим ошарашивает.
в Черновцах при устройстве на работу второй экземпляр договора не дали, каждую субботу заставляли выходит на работу, то отработка за новый год то еще за какой то праздник января хотя уже лето заканчивается и что мы имеем до Тернополя.за субботу людям некоторым не доплатили а когда подошли к начальнику то он спросил или Вы действительно были и так ничего не решил.на приказе про отработку ставить подпись что ознакомлен или не согласен не дают, а заставляют писать заявление на субботу за свой счет.нарушение законов по полной.пока всё люди будут молчать так и будем пахать на кого то за копейки....…>>
2013-03-15 04:03 Автор: келлар, г. Тернополь
нічого страшного, на обід немовлят не їдять, питками не мучають, нікого насильно там працювати не заставляють.
графік роботи просто ужас. особливо ранішня зміна на 6 ранку, чи нічна кожну ніч з 22 до 06. море селюків з сіл привозять автобусами. в тих їхніх селах роботи взагалі нема ніякої, а так навіть 1500 грн для них для початку це просто фантастичні гроші. з часом в декого від нічних змін починає сідати зір. часом від тих дротів починаються проблеми з шкірою. в декого від тої роботи бувають викидиші. але то не страшно, головне гроші... відношення до працівників, як до самих звичайних чорноробочих в конц таборі. різні там штрафи, премії. хто ближче до верхушки - той нічого не робить і має побільше грошей. а взагалі хотів би, щоб хтось з працівників ще також написав своє враження. бо через той завод прийшло і пішло (з тих дротиків) вже десь половина нашого міста.…>>
Реклама