Отзыв о компании ТОВ "Сумітомо Електрик Борднетце-Україна"
Добавлен: 15:42 08.06.2015
Другие названия: ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна", Борднетце, SEBN UA, Se Bordnettse-ukraina LLC
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  se-bordnetze.de
Эл. почта: resume@sebn.de
Регионы работы: Тернополь, Черновцы, Хмельницкий
Телефоны: (+380352)510846 (+380352)475105

Описание деятельности:  ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», що в с.Байківці, вул 15 Квітня, 7, відкрилося 1 липня 2006 року. "СЕ Борднетце – Україна" (Тернопіль) – світовий виробник кабельно-провідникової продукції для концерну "Фольксваген". Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕ Борднетце-Україна", засновником якого є японська компанія "Сумітомо Електрік" (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідного світового виробника кабельної продукції. За цей невеликий час підприємству вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. А завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля. Полное наименование компании Се Борднетце-україна, ТОВ (Se Bordnettse-ukraina, LLC) Юридический адрес вул. Січових Стрільців, 43; с. Байківці; Тернопільська область; 47711 Юридическая форма: Товариство з обмеженою відповідальністю Статус: Действующее EGRPOU: UA-34419383 sebn.de www.se-bordnetze.de vk.com/bordnetze

Дата начала работы: 2014
Дата увольнения: 2015

Зарекомендовал себя положительно 80 модулей KW 45 80 шт до обеда после 70шт QA в статусе стажора

Так и не оформили поработал два месяца на шару денег не дали. И не кормили а ещё футболили как мяч это не моя проблема иди к мастеру мастер не моя иди к инструктору и так по кругу. Ушол обидно . даже не кто не спросил по какой причине уходиш , идеш иди и все. Работа нравится хочу работать.