Отзыв о компании ТОВ "Сумітомо Електрик Борднетце-Україна"
Добавлен: 03:03 15.03.2013
Другие названия: ТзОВ "СЕ Борднетце-Україна", Борднетце, SEBN UA, Se Bordnettse-ukraina LLC
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  se-bordnetze.de
Эл. почта: resume@sebn.de
Регионы работы: Тернополь, Черновцы, Хмельницкий
Телефоны: (+380352)510846 (+380352)475105

Описание деятельности:  ТзОВ «СЕ Борднетце-Україна», що в с.Байківці, вул 15 Квітня, 7, відкрилося 1 липня 2006 року. "СЕ Борднетце – Україна" (Тернопіль) – світовий виробник кабельно-провідникової продукції для концерну "Фольксваген". Товариство з обмеженою відповідальністю "СЕ Борднетце-Україна", засновником якого є японська компанія "Сумітомо Електрік" (Sumitomo Electric Bordnetze) – провідного світового виробника кабельної продукції. За цей невеликий час підприємству вдалося вирости з пілотного виробництва невеликих модулів до заводу-виробника суцільних кабельних мереж до автомобілів. А завдяки вдалій кадровій політиці підприємство стало одним з найбільших роботодавців Тернопілля. Полное наименование компании Се Борднетце-україна, ТОВ (Se Bordnettse-ukraina, LLC) Юридический адрес вул. Січових Стрільців, 43; с. Байківці; Тернопільська область; 47711 Юридическая форма: Товариство з обмеженою відповідальністю Статус: Действующее EGRPOU: UA-34419383 sebn.de www.se-bordnetze.de vk.com/bordnetze

Никнейм: келлар (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2012

нічого страшного, на обід немовлят не їдять, питками не мучають, нікого насильно там працювати не заставляють.

графік роботи просто ужас. особливо ранішня зміна на 6 ранку, чи нічна кожну ніч з 22 до 06.

море селюків з сіл привозять автобусами. в тих їхніх селах роботи взагалі нема ніякої, а так навіть 1500 грн для них для початку це просто фантастичні гроші.

з часом в декого від нічних змін починає сідати зір. часом від тих дротів починаються проблеми з шкірою. в декого від тої роботи бувають викидиші. але то не страшно, головне гроші...

відношення до працівників, як до самих звичайних чорноробочих в конц таборі. різні там штрафи, премії. хто ближче до верхушки - той нічого не робить і має побільше грошей.

а взагалі хотів би, щоб хтось з працівників ще також написав своє враження. бо через той завод прийшло і пішло (з тих дротиків) вже десь половина нашого міста.

# Н*****й2020-03-11 13:42:53
Дане підприємство потребу працівників на підприємство, але коли приходять люди, то їх лише в півдругої на прохідній міряють температуру, в зв'язку з короновірусом, потом ведуть на іншу прохідну і не питаючи людей хто де працював, кажуть що потрібно вязальників, але не зараз, можливо через місяць, - дибілізм повний(Хмельницький), люди відразу уходять, кому потрібна робота може через місяць, а через місяць буде Пасха, тоді навіть і ті хто працюе, то по втікають за кордон
# Андрій2019-09-13 08:32:22
На жаль, кваліфікованому спеціалісту важко попасти на роботу на завод. Якщо в тебе є досвіт і ти знаєш чого хочеш, шансів пройти співбесіду жодних! Панянки кадровички, які намагаються зіграти роль компетентних психологів - викликають спочатку подив, потім сміх... високої думки про себе, але всі запитання читають з блокнота. Невже вони можуть адекватно оцінити кваліфікацію кандидата? Вже на початку співбесіди стає зрозумілим, що вибирати будуть не об’єктивно, а того, хто їм сподобався... набирають принципово після вузів молодих, зелених, реальні знання яких не віповідають займаним посадам. На співбесіді не цікавляться твоїми знаннями чи здібностями, задають дивні психологічні питання, на кшталт "чи важлива для вас заробітна плата" - а кому не важлива, що за дурне запитання!
Після співбесіди обіцяють зателефонувати через 2 тижні і повідомити результат, незалежно чи то позитивний, чи негативний. Чекаю вже більше місяця….так ніхто і не зателефонував.
Ось так, маю технічну освіту і вільно володіючи англійською і німецькою, я так і не зміг попасти на завод на роботу, хоча на біржі мене запевняли, що я саме той, хто їм потрібен. Мабуть причина у тому, що у мене вже 20 років трудового стажу? Занадто старий? Ото ж якщо вам 40+, то про роботу на цьому заводі можете забути!
# Т******а2019-07-31 06:33:14
Один позитивний відгук! Не можу сказати нічого доброго про цей завод. Три роки(!) каторги. Погоджуюся з попередніми дописувачами, були проблеми зі шкірою на обличчі, мабуть випадково потерла очі, то фінгали не сходили тижнів три. Дуже велика текучка, люди не витримують морального тиску з боку так званих керівників. Це вихідці з села, це про них можна сказати, що вони виїхали з села, але село не виїхало з них. Невиховані, хамовиті, рівень інтелекту на рівні плінтуса. Рідко хто з них має вищу освіту, хоча і це не показник. Перед кожним аудитом, коли приїжджають німці, роздавали написані на папері правила поведінки. Цей "шедевр" писав такий собі Толік, назву його посади не пам"ятаю, щось на рівні начальника дільниці. О, без сліз не прочитаєш! Скільки елементарних граматичних помилок! Якщо ти в хороших стосунках з майстром, вмієш гарно лизати задницю, доносити на інших, то тобі краща робота, і кар"єрний ріст. А так ледь витягнеш на 100 відсотків в кращому випадку. А селючки, що на керівних посадах, навчилися палити, бігають на перекури і там в курилці вирішують свої нагальні проблеми. Висновок: якщо не маєш там "цьоці", чи "вуйка", які тебе будуть тягнути догори, то через деякий час можеш написати подібний відгук. Хто все ж вирішив спробувати, бажаю удачі!
# розвод2019-04-17 14:09:16
норми плану великі зарплати малі та ще й шкідливе виробництво нетратьте свій час на таких роботодавців
# Сергій2015-08-19 20:38:00
Працюю там, після праіевлаштуваня почалися проблеми з шкірою ((( + там вимоги не відповідають зарплаті! Пишуть що найкращий завод а платять найменше, + справід відношеня до людей не найкраще!
# Іра2014-02-27 20:48:17
працюю на заводі більше півроку , відтоді почався постійний нежить, з носа частенько іде кров , опсипає прищами і періодично відсутність місячних ........ до роботи на себені на здоровя взагалі нежалілася!
# ваня2013-12-25 00:10:13
я сам робив в цій фірмі це повний пиздець
# Cерега2013-09-25 03:01:10
СОСИТЕ ХУЙ СЕБЕНИАДА !
# ніхто2013-07-29 21:46:37
люди самі винні в тому тому що погоджуються на всякі цяцянки і наплювати їм люди роблять по дві зміни підряд бо хочуть хоч щось заробити користають моментом що немає роботи нігде
# ніхто2013-07-29 21:35:55
це все правда
# Seer2013-04-21 15:03:53
чесно сказати напряжна фігня неоцінений ваш труд норми космічні всю ніч херачиш мокрий бля на ранок кров з носа короч немає де подіти здоровя за 2000 тис .пиздуйте на себен...продалась наша влада вот і впиздячили завод )смердючихї селюхів там до хера і трохи..)штинь нереальний.це все велика політика замутили безробіття в укрїні і нікуди діватись рішили людям такі ми добрі завод построїм а праця знецінена вообше пизда повна!просто тернопіль по суті не має стільки робочих мість тому вимушені люди там мучитись на ті єбані каторзі.корочь дерьмо ліпше вже за границю сьєбати і знати хоть за що ти робишь .а не за 250баксів на місяць аванс якого становить 40 доларів це смішно по стандартам заграниці європи...ніякий нігер не піде на таку роботу даже бомж в сша має більше чим ми тут ...
# келлар2013-04-06 22:31:35
блін, свої враження про цю роботу пишіть окремий відгук, нажимаєте: "Добавить Ваш отзыв о данной компании", тут пишуть коменти до відгуку, правда написана в відгуці чи ні.
# ніка2013-03-26 13:42:53
Моральний клімат дуже важкий.І В цьому винні наші украінці,які працюють майстрами,помічниками майстрів.Вони думають ,що ніхто нічого
кращого не бачив крім дротів. Я пропрацювала на цьому заводі 1р 7м. І можу порівняти умови праці і відношення до працівників, а також працювала на заводі за часів СРСР.Технологіі були високі, гігена виробництва, зарплата також висока.Була 13-а і 14-а зарплата за вислугу років.А відношення було людське , а не собаче. А тепер бідні люди мусять сьогодні терпіти щоб заробити якусь копійку.А відносно селюхів так ми всі від землі вийшли.Мое побажання вискочкам майстрам.інструкторам спиніть свій пил, будьте людьми .не будьте продажними . Бо як говорив жид не все так буде .ПРийде час і ви станете на місце тих людей ,які ладні терпіти приниження щоб заробти на життя!
# віталій2013-03-18 04:19:47
Це підприємство варто було назвати не Бортнетце-Україна,а Освенцім-Україна,бо це дійсно концлагер,такого хамства,невихованості я ще ніде не бачив,впевненний воно довго не проїснує,тому що так знущатись з людей просто не можна,чого вартий обід тривалістю а ж 20 хв,фактично відсутністня профспілка,деілька разів бачив,як люди просто непритомніли прямо біля дошок.Хоча якщо ви неосвідчений,малограмотний імбіцил-СЕБН чекає тебе, друже.Тупі і недалекі люди-там дуже потрібні
# келлар2013-03-15 03:28:06
Правила поведінки на "себені"(для людей,що працюють у відділі"Виробництво"):
1.Ніколи не посилай "вищі сили",навіть коли дуже кортить,і коли чуєш образи в свою сторону-собака буває теж лає ніза- що,але ти ж не станеш на четвереньки і не будеш робити те саме.
2.Ніколи не сперечайся з "головнокомандуючими"-погоджуйся з всім ,що вони говорять.
3.Ніколи не клич на допомогу інструктора,коли можеш щось зробити сам і попередніх два пункти можеш забути.
4.Приходь завжди вчасно з "зони відпочинку",особливо коли ти працюєш на "нарах"-бо можна вчасно не вийти через "грати",які знаходяться на вулиці.
5.Ніколи не звертай уваги на людей,які ходять в халатах з фіолетовими комірчиками ,навіть коли вони говорять неправильно і перший раз бачуть модуль,який вчать формувати-всерівно вони все знають і завжди праві,до тебе їм байдуже,не дарма у них фіолетові комірчики.
6.Звертай увагу на людей,які ходять в зелених халатах(контролери якості-або"жабки"-так лагідно їх називають співробітники)-чемно з посмішкою закидай дроти в "жолоб"-вони поквакають та й підуть-повинні й вони щось робити.
7.Не їж в столовій - це погіршить твою продуктивність.
8.Пам"ятай про людей ,що працюють біля тебе - ніколи не їж гороху,приготовленого нашими поварами.
9.Із задоволенням продовжуй робити свою роботу,навіть якщо тобі сказали,що ти зробив брак,до якого відношення ніякого не маєш,і тобі зняли 10% з з/п(в кращому випадку).
10.Виходь через "клітку"з посмішкою-навіть коли чуєш ,що твою ногу придавили, і чийсь лікоть вперся тобі в ребро -адже ти на волі,повертайся в нормальне життя і виконуй свої сімейні обов"язки.