Другие названия: Фокстрот. Техника для дома
Сфера деятельности:  Торговля: Бытовая техника, аудио-видео, мобильная связь
Сайт:  foxtrot.com.ua
Регионы работы: Киев, Алушта, Алчевск, Белая Церковь, Винница, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Ильичевск, Керчь, Кировоград, Ковель, Кременчуг, Кривой Рог, Лисичанск, Луганск, Львов, Мариуполь, Мелитополь, Нетишин, Николаев, Никополь, Новая Каховка, Нововолынск, Одесса, Орджоникидзе, Ровеньки, Ровно, Северодонецк, Сумы, Ужгород, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Червоноград, Черкассы, Южноукраинск, Ялта

Просмотры:  208137
Описание деятельности:  лидер украинского рынка по оптовой и розничной продаже аудио-, видео-, бытовой техники и электроники

Отзывы о компании     Фокстрот Всего отзывов: 2

2015-11-24 20:51 Аноним, г. Ивано-Франковск
Прийшов у компанію одразу після закінчення університету - без досвіду роботи та належних знань. Працюю уже більше року. Реальні можливості для кар'єрного росту! ! ! Хто хоче працювати, заробляти та розвиватися, а не шукати проблем та недоліків - вам у Фокстрот!
робота вимагає наполегливості. Однак це відображається у твоїй зарплаті.
2013-03-20 00:13 Марія, г. Ивано-Франковск
На співбесіді розповідають про зарплатню та графік, якщо вас не влаштовує, то навіщо погоджуватися? ? ? Я працюю в Івано-Франківську вже майже рік. Мені подобається спілкуватися з людьми і є хист до продажу, тому мабуть і підвищили до старшого продавця)))) Заробітна плата повністю влаштовує. Гарний колектив, тому на роботу ходжу із задоволенням.
Не помічала