Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  brocard.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Харьков, Львов
Телефоны: 2476600

Описание деятельности:  Продажа косметики класа люкс

Отзывы о компании     Брокард Украина Всего отзывов: 43

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Харьков Львов

2023-11-20 21:08 Ліза, г. Киев
Працюю продавцем-консультантом у магазині BROCARD вже два роки. Робота дуже подобається, кожен день наповнений спілкуванням з різними людьми, які хочуть купити щось особливе собі чи на подарунок. Люблю допомагати людям знайти ідеальний аромат чи засіб для догляду за собою. Я завжди намагаюся бути в курсі всіх новинок та пропонувати найкраще. Роботою дуже задоволена.
2023-11-07 00:21 01Mary, г. Киев
Дуже подобається, як у нас усі налаштовані на результат. Кожен співробітник намагається зробити магазин ще кращим, красиво оформити вітрини, навіть іноді допомагають розвантажувати коробки. Тут на допомогу приходить і менеджер, і охоронець, і адміністратор. У нас класний колектив. Іноді можемо сходити на піцу разом, з деякими не просто товаришуємо, а прямо дружимо. Якщо шукаєте гарне робоче місце, влаштовуйтесь у Брокард.
не побачила
2023-10-30 00:20 Консультант анонім, г. Киев
Надійне робоче місце. Повний соцпакет, біла зарплата + бонуси, якщо виконано план, переробок немає, хороший дисциплінований колектив, адекватне керівництво. Мені тут подобається, приходьте – не пошкодуєте.
2023-10-26 13:08 О***а, г. Киев
Із плюсів: робота з товаром відмінної якості, всесвітньо відомі назви торгових марок, які самі себе рекламують. Зарплату виплачують двічі на місяць, постійно кілька тренінгів на місяць проводять від тренерів компанії.
Мінусів особливих немає, але план вимагають виконувати суворо
2023-10-17 09:56 Тетяна, г. Киев
Магазин Брокард для мене – це не просто місце роботи. Я вдячна за можливість бути частиною цієї дивовижної мережі, робити людей трохи щасливішими у цей важкий для всіх час.
Не визначаю ніяких недоліків.
2023-10-09 09:39 Д****о охорона, г. Киев
Працюю охоронцем у Брокарді з 2017 року. Мені подобається працювати тут.
Незважаючи на те, що робота охоронця іноді пов'язана з потенційними ризиками, у насне було серйозних інцидентів
2023-09-20 00:17 Л*****о О. В., г. Киев
Коли мене прийняли, я почувала себе окриленою, що можу реально допомогти покупцям знайти саме те, що їм потрібне. Через 3 роки роботи вдалося навіть поїхати на навчання до Парижа, звідки я повернулася справжнім експертом. Дівчатка, рекомендую! Брокард це ваш шанс.
Співбесіда в магазині елітної парфумерії виявилася для мене неймовірно хвилюючим моментом. Я розповіла про свій досвід у продажах, про свою любов до ароматів та здатність розрізняти найменші відтінки.
2023-09-14 23:43 Консультант, г. Львов
Дуже приємно, коли лояльні клієнти повертаються до нас знову і знову. Це свідчить не лише про високу якість нашої продукції, а й про рівень обслуговування. За довгі роки роботи у Брокарді наші дівчатка стали справжніми професіоналами, які прагнуть створити маленьке свято для кожного покупця. Дякую Брокарду за можливість працювати в чудовому місці та щодня дізнаватися про щось нове.
ні.
2023-08-31 11:37 Валерія С*********а, г. Киев
Вітаю! Я хотіла б поділитись своїми враженнями про роботу в магазині парфумерії Брокард. Я тут уже кілька місяців. Перше, що мене вразило, це атмосфера у магазині. Брокард — це не просто точка продажу флакончиків, що смачно пахнуть, це справжнє вікно у світ легендарних брендів.
Так, треба багато навчатися, бути крутим експертом, якщо хочеш отримувати гарну зп, але воно того вартує!
2023-08-21 10:31 о***а к******к, г. Киев
Хочу подякувати керівництву мережі Брокард за чуйне ставлення до продавців. Дорога відкрита для всіх. Продавці-консультанти, які досягають хороших результатів, отримують можливість розвиватися та стати менеджерами у компанії. Я одержала таку можливість через 2 роки роботи.