Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  brocard.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Харьков, Львов
Телефоны: 2476600

Описание деятельности:  Продажа косметики класа люкс

Отзывы о компании     Брокард Украина Всего отзывов: 43

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Харьков Львов

2024-03-26 18:30 А**а, г. Киев
Працюю у відділі маркетингу. Робота цікава, завжди є нові завдання та проекти. Колектив професійний, дружний, люди готові допомогти, якщо виникають проблеми. Оплата праці відповідає ринку, є бонуси, повний соцпакет. Рекомендую.
Нічого такого критично негативного я для себе не знайшла.
2024-03-20 15:31 Іван, г. Киев
Працюю в компанії 15 років, зжився зі всіма настільки, що сприймаю Brocard як велику родину. Ми разом пережили дуже багато: кризи, початок війни, але завжди підтримували одне одного. Саме про плюси: можливість проявити себе та реалізувати свої ідеї; заохочення ініціативи та креативності співробітників; відкрита та прозора система управління; доступність керівництва; атмосфера довіри та взаємоповаги. Рекомендую!
нічого такого не помічав )
2024-02-28 20:10 Ю**я, г. Киев
Здесь лучшие условия труда и приятный коллектив, есть возможность карьерного роста. Считаю, что мне очень повезло с работой. Получаю стабильный заработок и чувствую причастность к большому налаженному делу, где есть чему поучиться, наблюдая за работой старших.
нет
2024-02-28 13:48 О****а, г. Киев
Робота в магазині Brocard – це не тільки хороший заробіток, але й можливість спілкуватися з цікавими людьми, дізнаватися про новинки парфумерії та косметики. Продавців тут навчають дуже уважно. Про продукти, з якими працюєш, треба знати якнайбільше. Після навчання ти знаєш останні тенденції в індустрії і можеш ефективно працювати з будь-яким покупцем. Мені подобається моя робота!
В принципі бувають якісь маленькі негаразди всюди , але я цього особливо не помічала )
2024-02-25 21:35 Аліна, г. Киев
Хочу поділитись враженнями про роботу продавцем-консультантом у Brocard. Умови роботи у магазині дуже комфортні. Завжди чисто, затишно, є все необхідне для продуктивної роботи та спокійного виконання плану. Приємний бонус – знижки на продукцію. Важливо, що компанія забезпечує не лише гідну зарплату, а й повний соцпакет. Кожен співробітник почувається захищеним. У наш час впевненість у завтрашньому дні – безцінна опція.
2024-02-22 01:42 А**а, г. Киев
Я работаю в Брокарде всего полгода, но уже успела оценить все преимущества этой работы. Прикольно, что постоянно с людьми, помогаешь им выбрать крутые духи или крем. Зарплата норм, платят вовремя. В магазине все дружные, руководство адекватное. Если вы хотите работать с людьми и готовы постоянно учиться, то эта работа для вас.
Негативу для себе не знайшла) люблю свою роботу
2024-01-30 16:40 Іван, г. Киев
Працюю на складі Brocard. У компанії є чіткий графік роботи та всі обов'язки чітко розподілені. Це дозволяє працювати спокійно та продуктивно. Зарплата хороша, керівництво адекватне. Роботою задоволений.
2024-01-29 21:30 Світлана, г. Киев
У Brocard я працюю з 2016 року. Мені подобається ця робота, бо вона цікава та творча. Щодня ти спілкуєшся з новими людьми, дізнаєшся щось нове про парфумерію та косметику. Звичайно, доводиться багато працювати, втомлюєшся, але є план продажу, який тримає в тонусі. Колектив дружній. Кожний знає, що його зусилля важливі для команди.
Негативних сторін я не помічала, мені дуже подобається працювати в цій компанії
2024-01-26 00:36 Я*а, г. Киев
Вважаю, що Brocard – компанія з великими перспективами. Вона постійно розвивається та росте, пропонуючи своїм клієнтам нові продукти та послуги. Пережили пандемію, початок війни. Дуже задоволена, що працюю у такому стійкому бізнесі. Тут створено всі умови для того, щоб співробітники могли реалізувати свій потенціал. Регулярно проводяться тренінги та семінари з підвищення кваліфікації, щоб продавці та керівники завжди були в курсі останніх тенденцій у світі парфумерії та косметики. Я також ціную…>>
В цілому мені все подобається.
2024-01-24 15:08 О*я, г. Киев
Я продавець-консультант у Brocard вже три роки. Завжди намагаюся допомогти клієнтам вибрати те, що їм потрібно, і зробити їхню покупку приємною. У компанії Brocard створено ідеальні умови для роботи співробітників. Надається постійне навчання, регулярно проводяться тренінги. Дуже задоволена своєю роботою у Brocard та рекомендую цю компанію всім, хто хоче працювати у сфері краси.