Сфера деятельности:  Торговля: Косметика, парфюмерия
Сайт:  brocard.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Харьков, Львов
Телефоны: 2476600

Описание деятельности:  Продажа косметики класа люкс

Отзывы о компании     Брокард Украина Всего отзывов: 43

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Харьков Львов

2024-01-23 18:21 В******а, г. Киев
Работать в Brocard – это не только профессиональный рост, но и постоянное обогащение личного опыта. Каждый рабочий день – это встреча с интересными людьми, которые приходят за нашей помощью в выборе парфюмерии и косметики. Из плюсов Брокарда: приятная атмосфера, хороший коллектив, своевременная выплата зарплаты и бонусов, интересные люди, с которыми приходится общаться в течение рабочего дня.
Из минусов: часть зарплаты уходит на покупку прекрасных кремов и духов)))
2024-01-19 01:12 Анастасія, г. Киев
Коли влаштовувалась у Брокард у «десятих» роках, то думала, що це рокі на 2, а працюю тут уже 9 років. Знайшла своє покликання. Тільки спершу було важко, коли довелося освоювати нову сферу діяльності. А сьогодні, коли набралася знань та досвіду, стало дуже легко працювати з покупцями, враховувати їх найнезвичайніші вимоги. З'явився справжній азарт зробити так, щоб жоден покупець не пішов з магазину без покупки. Дуже приємно, коли покупці довіряють твоїм рекомендаціям, просять поради, що…>>
Незначні мінуси бувають, але в цілому роботу свою люблю дуже.
2023-12-28 23:52 Аноним, г. Киев
У Brocard добре структуровані процеси, що спрощує виконання завдань. Кожен співробітник знає, яку роль він грає у загальному механізмі компанії, і це допомагає всьому колективу працювати злагоджено та ефективно. Ну і 7 та 22 - наша корпоративна мантра! Всі виплати приходять вчасно, за 4 роки роботи не було жодних затримок, навіть на початку війни. Порядний і чесний бізнес.
я не помічала нічого критичного.
2023-12-25 19:32 Аноним, г. Киев
Працюю в офісі (зараз ми віддалено, але до ковіду працювали на Кирилівській). Колектив чудовий і дружній, всі намагаються, щоб наші магазини отримували все потрібне для нормальної роботи. Начальство адекватне, завжди підтримає у будь-якій ситуації. Brocard – потужний розкручений бізнес, що зростає на очах. Навіть під час війни життя в офісі вирує, всі завантажені роботою. Відмінне місце роботи, гроші вчасно платять, зарплати й аванси строго по графіку - 7 і 22. Рекомендую.
нема
2023-12-22 14:29 К******а, г. Киев
Робота продавцем-консультантом у Brocard – це робота мрії, можливість допомагати людям знайти свій ідеальний аромат чи продукт для догляду за шкірою. Справа поставлена добре. Приємно бути обличчям компанії, що просуває найкращі світові бренди в галузі парфумерії та косметики. Працюю тут уже 5 років, за цей час вивчила всі торгові марки, стала фахівцем-косметологом, можу консультувати на тему догляду за тілом, усунення дрібних дефектів, позбавлення алергії.
Завдяки Брокарду опанувала цікаву й корисну для людей професію. Рекомендую.
2023-12-20 00:36 Д****о, г. Киев
Працюю в офісі вже понад 10 років. За цей час я бачив, як компанія зросла і стала одним із лідерів профільного ринку. Сьогодні ми реалізуємо парфумерію найвідоміших брендів світу, таких як Chanel, Dior, Gucci, Armani. Обсяги реалізації збільшуються з кожним роком, компанія постійно розширює географію присутності. Це надихає. Вважаю, що успіх компанії зумовлений співпрацею з найкращими постачальниками, які надають нам якісну продукцію за вигідними цінами. По-друге, у нас у керівництві справжні…>>
не помічав !
2023-12-13 17:16 И***а, г. Киев
В Брокаре работать круто! Когда сюда устраивалась, даже не верила, что меня возьмут. Вуаля, я тут уже полгода и ни разу не пожалела. Коллектив просто огонь. Все девчонки – опытные продавцы, всегда поддержат, если что-то не получается и помогут советом. Рекомендую!
нет
2023-11-29 16:51 К**я, г. Киев
Працюю в магазині елітної парфумерії та косметики з 2018 року. Мені тут дуже подобається. По-перше, це престижний мережевий магазин, де працюють професіонали своєї справи. По-друге, у нас чудовий колектив, завжди один одному допомагаємо та підтримуємо. По-третє, наша начальниця строга, але справедлива. Вона завжди на користь справи говорить правду, навіть якщо це не дуже приємно. Періодично піднімають зарплату, що не може не тішити.
буває трохи важко працювати, але гарна зп того варта )
2023-11-27 19:06 Ю*я, г. Киев
Я работаю продавцом-консультантом в магазине Брокар уже два года. Всегда мечтала работать в индустрии красоты. Очень нравится общаться с разными посетителями и помогать им выбрать подходящий аромат, помаду или крем. Довольна атмосферой в коллективе.
нема
2023-11-24 14:50 Сергій, г. Киев
я працюю охоронцем у Брокарі вже 5 років. Робота відповідальна, потрібно цілий день контролювати вхід та торговий зал, стежити за поведінкою покупців, при цьому залишаючись ввічливим та доброзичливим з клієнтами.
Особливих проблем немає. Платять нормально, начальство адекватне. Рекомендую.