Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 322

2023-02-24 11:37 Ірина, г. Львов
Fujikura - це інноваційна компанія, що завжди рухається вперед
2023-02-23 17:48 Ігор, г. Львов
Компанія активно працює над розробкою нових технологій та продуктів, що може бути цікаво для фахівців, які бажають бути в центрі інновацій
2023-02-23 12:26 Іван, г. Львов
Fujikura Ukraine пропонує своїм працівникам конкурентну заробітну плату та соціальні пакети.
2023-02-22 15:33 М****а, г. Львов
Компанія вкладається в професійний розвиток своїх працівників та надає можливості для навчання та підвищення кваліфікації.
немає
2023-02-21 16:57 О**г, г. Львов
Робота в компанії Fujikura Ukraine може бути цікавою для фахівців з інженерної та технічної сфери
2023-02-21 14:37 О****а, г. Львов
Пропрацювавши тут вже 4 роки хочу відзначити позитивні аспекти роботи в компанії Fujikura, в першу чергу можна зазначити профсійну та дружню атмосферу в колективі. Компанія має високий рівень організації робочих процесів, що дозволяє ефективно працювати та досягати поставлених цілей. Також важливим фактором роботи в компанії є можливість розвитку та професійного зросту. Компанія надає своїм співробітникам можливість вдосконалювати свої навички. Це дозволяє не тільки розвиватися як професіоналу,…>>
2023-02-21 09:51 Т****а, г. Львов
відкрита та дружня атмосфера в компанії допомагає співробітникам працювати в команді та досягати цілей
---
2023-02-20 17:23 Т***с, г. Львов
Fujikura пропонує своїм працівникам конкурентну заробітну плату та соціальні пакети
все добре
2023-02-20 10:07 С**а, г. Львов
Fujikura прагне створити приємне та сприятливе робоче середовище для своїх працівників, сприяючи збалансованому розвитку та відпочинку.
----
2023-02-17 16:25 Юрій, г. Львов
Протягом двох років у компанії Fujikura я набув значного досвіду в своїй області роботи, співпрацюючи зі старшими колегами та маючи доступ до сучасних технологій та методів роботи.
немає