Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 322

2023-02-16 11:41 Р***н, г. Львов
Якщо Ви вирішили пройти навчання в компанії Fujikura, то варто зазначити, що це може бути чудова можливість розвиватись у сфері високих технологій та отримати досвід роботи в міжнародному середовищі. Багато компаній активно інвестують у навчання своїх співробітників, тому можна очікувати якісну підготовку та можливості для професійного зростання.
все добре
2023-02-15 16:29 працівник заводу, г. Львов
надійний роботодавець Львівщини. бажаю процвітання
зауважень немаю
2023-02-14 13:16 Інна, г. Львов
Я чула багато позитивного про компанію Fujikura, особливо про їх відділ якості. Багато колег розповідають, що компанія дуже професійна і забезпечує своїх співробітників всім необхідним для успішної роботи. Крім того, відділ якості вважається одним з найбільш важливих в компанії, оскільки він забезпечує високу якість продукції та задоволення потреб клієнтів. Якщо ви шукаєте роботу, де вас будуть поважати та надавати можливості для професійного зростання, то компанія Fujikura може бути прекрасним…>>
немає
2023-02-13 15:08 Анатолій Іванович, г. Львов
Спілкування з керівником компанії Fujikura було дуже вдосконаленим та відповідальним. Він відображає високий рівень професіоналізму та зацікавленості в розвитку своєї компанії, що впевнено впевнює в достойність співпраці з Fujikura.
немає
2023-02-13 14:42 С**а, г. Львов
Керівник департаменту підбору персоналу в компанії Fujikura - це висококваліфікований професіонал, який володіє відмінними лідерськими та керуючими навичками. Вона відома своїм дотриманням високих стандартів та відповідальністю, а також здатністю ефективно керувати командою рекрутерів. Під її керівництвом департамент підбору персоналу робить все можливе для забезпечення компанії відмінними кадрами та допомогає досягати всіх її цілей.
2023-02-13 13:41 Леонід, г. Львов
Робота вантажника в компанії Fujikura - це відповідальне завдання, яке вимагає високої професійності та надійності. Вантажник відповідає за доставку в задані терміни, тому він повинен мати відповідні навички
2023-02-12 21:36 шгегпішр, г. Львов
гарна робота. гарні умови праці
якщо б було погано я тут не працював
2023-02-09 16:45 О****а, г. Львов
Екскурсія на завод Fujikura була вражаючою та надихаючою. Тут можна дізнатися багато про технології та процеси, які використовуються в компанії, а також познайомитися з персоналом та їхніми досягненнями. Рекомендую всім відвідати цей завод.
2023-02-09 14:48 Віталій, г. Львов
Керівництво компанії Фуджікура - професійне, доброзичливе та забезпечує відмінні умови для роботи та розвитку персоналу
успіхів і процвітання
2023-02-09 13:51 М****а, г. Львов
компанія Fujikura працюємо на ринку вже багато років та завоювали репутацію надійного партнера для всіх, хто прагне найкращої якості для свого автомобіля.
класна компанія