Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 322

2023-03-22 15:52 В****ь, г. Львов
Хочу висловити подяку за можливість бути частиною команди Fujikura
2023-03-22 14:01 Сергій, г. Львов
Проходження практики в компанії Fujikura було для мене незабутнім досвідом, який допоміг мені розвинути професійні навички та зрозуміти, на що я можу бути здатним
2023-03-22 13:32 S***a, г. Львов
корпоративні заходи та тренінги допомагають нам розвиватися та покращувати наші навички
2023-03-22 12:56 Аноним, г. Львов
Хороші умови праці - це ключовий фактор, який впливає на ефективність та задоволеність співробітників
2023-03-22 11:44 М****а, г. Львов
Робота в компанії Fujikura - це надійна стабільність та можливості для розвитку
2023-03-18 22:59 Аноним, г. Львов
Безцінний досвід та цікаві знання – це те, що ми отримали завдяки екскурсії на виробництво Fujikura
2023-03-18 21:04 В*******р, г. Львов
Хочу висловити подяку за можливість бути частиною культурної команди Fujikura
2023-03-18 19:42 В****ь, г. Львов
Мені неймовірно пощастило мати можливість працювати на виробництві компанії Fujikura в місті Немирів. Я завжди був захоплений технікою та електронікою, тому для мене це було просто ідеальною можливістю розвиватися та навчатися.
2023-03-16 17:17 С**я, г. Львов
дуже дякуємо компанії за вашу увагу до екологічних питань та підтримку ініціатив щодо охорони довкілля в нашому регіоні
2023-03-16 09:54 З***р, г. Львов
Особливу увагу приділили якості продукції, та кожне робоче місце було відображено дуже інформативно. Завдяки професійним співробітникам Fujikura ми отримали детальну інформацію про технології виробництва, що дозволило нам краще зрозуміти процес створення продукції компанії