Другие названия: Фуджикура
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование

Регионы работы: Киев, Львов, Луцк, Мукачево, Ужгород, Ровно, Прилуки, Винница, Белая Церковь, Ялта, Нововолынск
Телефоны: 066 105 00 08

Описание деятельности:  Изготовление джгутов для автомобилей

Отзывы о компании     Фуджікура Аутомотів Україна Львів, ТОВ Всего отзывов: 322

2023-03-01 10:33 Віктор, г. Львов
У компанії Fujikura високі стандарти якості та безпеки
2023-02-28 15:59 Віталій, г. Львов
Я згадую своє стажування в компанії Fujikura в Румунії з радістю. Це був незабутній досвід, який дав мені можливість розширити свої знання та отримати цінний досвід в галузі виробництва кабельної продукції
2023-02-28 15:28 Віола, г. Львов
Я працював в компанії протягом 6 місяців і маю лише позитивні враження від своєї роботи та спілкування з колегами
нема
2023-02-27 12:31 Віктор, г. Львов
працюю транспортувальником, 2 тижня проходив навчання ( все розказували що і як). Задоволений
нема
2023-02-27 12:13 С**а, г. Львов
Філософія компанії Fujikura - це розвиток людей та суспільства
2023-02-26 22:43 О*я, г. Львов
Я вперше відвідала компанію Fujikura та була приємно вражена екскурсією по їхньому виробництву проводки для автомобілів. Під час екскурсії я бачила, як звичайні матеріали перетворюються на складні та детальні електричні проводи. Найбільше мене захопило те, як дбайливо працівники компанії відносяться до виробництва кожної деталі проводки. Вони витрачають безліч часу та зусиль, щоб забезпечити якість та надійність кожного проводу.
2023-02-24 17:06 Андрій, г. Львов
Висока оцінка роботи та можливість отримувати премії
2023-02-24 14:59 С****н, г. Львов
Гнучкий графік роботи, що дозволяє збалансувати роботу та особисте життя
2023-02-24 14:45 М****а, г. Львов
робота класна, приємно працювати в міжнародній компанії
все добре
2023-02-24 12:22 Інна, г. Львов
Завдяки регулярним відвідинам притулку для собак від працівників компанії Fujikura, ми хочемо висловити нашу щиру вдячність за важливу роль, яку вони відіграють у нашій місії забезпечення догляду та захисту бездомних тварин. Ваші відвідини не тільки приносять радість нашим собакам, але також допомагають збільшити усвідомлення про проблему бездомних тварин у нашому місті. Щиро дякуємо за ваші зусилля та підтримку!