Отзыв о компании дуоком
Добавлен: 03:54 02.01.2014
Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Никнейм: Павло Наївний (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2012
Дата увольнения: 2012

нема

Розкажу про інші приємні нюанси в компанії Дуоком , які не згадувались в інших відгуках . Один із них - графік роботи . Людині , яка відважилась на роботу ріелтором в Дуокомі повідомляють , що треба працювати 6 днів в тиждень , пон - пятниця - 10.00 до 19.00 з перервою на обід 40 хв , і кожну суботу з 10.00 до 15.00 . Тобто керівництво нахабно порушує трудове законодавство . КЗоТ, Стаття 52 " ... При шестиденному робочому тижнi тривалiсть щоденної роботи не може перевищувати 7 годин при тижневiй нормi 40 годин ..." . Іншим порушенням законодавства України є те , що ріелтори не отримують офіційної зарплати , офіційно не працевлаштовані і з їх зарплати не платиться відрахування в Пенсійний фонд . Нема і ставки , а отже зарплати може і не бути , а от графік відпрацювати прийдеться . Ідеальна рабська система .
Отже , як висновок , працівник там соціально незахищений , я би так сказав , по трудовому задавлений в рабські умови .
Ще одна особливість - заборона працівникам Дуокому після звільнення протягом 2 років використовувати інформацію з бази даних Дуокому ( база власників квартир і клієнтів ) , що засвідчується спеціальним Договорм , який кожний працівник підписує до початку роботи в Дуокомі . Геніальність і водночас тупість цієї заборони полягає в тому - що дана база власників квартири формується з відкритих джерел - газети і сайту " Ваш магазин " ну і інших відкритих рекламних сайтів . Тобто колишньому працівнику забороняють подзвонити до власника квартири , який самостійно продає свою квартиру і рекламує її в Вашому магазині . Сам Дуоком руками своїх ріелторів без згоди на це власників квартир формує свою базу власників квартир, а потім колишнім працівникам забороняє в майбутньому використовувати цю "комерційну таємницю" ( як прописано в договорі ) . Геніально і водночас тупо , бо ніхто цього не дотримується . :)

# Павло Наївний2014-03-31 15:55:03
Мене жаба не давить , бо я маю роботу . На відміну від наївних працівників дуокому я працюю сам на себе ріелтором, і забираю собі всі 100 % процентів заробітку ( а дуоком віддає ріелтору лише 15 % ) . І заробляю регулярно . А гавкає тут лише адмін дуокому , і тому шо той адмін привязаний цепурою до будки Дуоком , і біля нього лише тоненька кісточка і він дуже голодний . ))))
# ріелтор Дуокому2014-03-31 15:36:58
безпідставні звинувачення від "анонімного адміна" . А перехід на особистості , такі слова як " крисити" , "гавкати", "рагуль" і звинувачення в " позорному звільненні " показуюють низький рівень "анонімного адміна дуокому " . Зауважте , жодного слова не було сказано стосовно того, що було написано у відгуку , а лише особисті образи . А все тому що нічого сказати , все у відгуці правда .
# анонімний адмін, працівник Дуокому2014-03-12 20:29:32
А жаба то давить тебе Павло що хтось нормально працює а ти безроботи? Всьо Дуоком не можеш забути ніяк? Звільнили позорно тебе з Дуокому? Тепер тільки і лишається що гавкати...
Напрягають такі рагулі як ти, які то і вміють що крисити, а потім інших обгавкувати. Я в Дуокомі працюю і задоволена!
Бажаю дуяким, не дуже хорошим конкурентам - таких як ти "працівників" побільше!
# Павло Наївний2014-02-26 02:17:11
"Колишній працівник" з попереднього коментаря так і не знайшов аргументів , щоб спростувати вище сказане у відгуці про компанію . Тому написав - то все фігня . Але насправді не фігня , а реальність . А вот лозунги "Дуоком - це класна робота, якщо хочеш працювати - то тут заробити можна." - вот це справжня фігня , на яку ведуться тільки недосвідчені люди . Але з часом люди роздупляються і або міняють роботу , або стають незалежними ріелторами і користуються базою дуокому в свою вигоду . :)
# Колишній працівник2014-02-20 22:38:36
Бажаю щоб завжди і надалі "Дуоком" був самим крутим агенством у Львові! Ваш колишній ріелтор.

То все фігня що тут написали. Дуоком - це класна робота, якщо хочеш працювати - то тут заробити можна. Не кожен правда хоче працювати - ну це проблема тих хто сидить в Дуокомі і хоче нічого не робити. Тут такого нема. Не хочеш заробляти - не заробляй, чого сидіти? А хочеш працювати - то вперед. Заробляти можна гарно.
# Анонімус2014-01-03 16:46:04
Що таке КЗоТ в Дуокомі і не знають - тільки лапшу на співбесідах вішають і трудові чогось забирають, хоча і не оформляють, а коли звільняєшся, то місяць ше іі вибиваєш - іх не гребе, го ти знайшов нормальну роботу і там тебе оформляють офіційно і не хочуть проблем із законом. На рахунок тих підписаних "бумажок", то можуть підтирати собі ними дупи - починаючи від Максима Віаторовича, закінчуючи адмінами...