Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Отзывы о компании     дуоком Всего отзывов: 41

Фильтр по региону: Все Киев Днепропетровск Кировоград Львов

2017-11-01 08:37 Аноним, г. Львов
офіс в центрі
Працював місяць у відділі комерційної нерухомості, першому клієнту якому показував офіс - до нього і пішов працювати. Компанія фігня повна, зп після угоди, а угоди не часті, люди місяцями без зп. Умови скотські, понаднормовий графік, нема навіть паперу туалетного. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
2016-11-18 12:47 Маклер Бывший, г. Львов
немаэ
Дуоком - це не компанія, а чорти зна що... По -перше - величезні затримки із зарплатою, По- друге - коли отримуєш зарплату, то разом із нею штрафи, котрі кладуть собі в кишеню керівники По- третє - нелюдські умови роботи з 9.00 до 21.00 а деколи і більше По- четверте - мити унітази та підлоги, та йдіть ви нафіг.... По- пяте, ніякого соцпакету чи соцзахисту...податки взагалі ніякі не платяться! Зарплата в конверті. По- шосте, нікому до тебе немає діла, а мало того, ще й обматюкати…>>
2016-02-14 01:45 Виталька, г. Львов
нема
Працюйте самостійними ріелторами , і будете мати 100 відсотків доходу . Якщо праювати в дуокомі , то лише для того , щоб базу дуокому переписати собі і використовувати для свого заробітку . Думайте малята ріелтора дуокому .
2015-11-16 17:22 Менеджер Дуоком, г. Киев
Шановні читачі цього форуму! На нашій сторінці цього форуму нас спамить по негативних відгуках одна і та ж людина. Якщо Вас цікавить оцінка та відгуки нашої роботи - перегляньте будь-який інший форум. Адміністратор Дуоком.
Не указаны
2015-11-16 17:22 Адміністратор Дуоком, г. Киев
Шановні читачі цього форуму! Тут нас спамить по негативних відгуках одна і та ж людина, користуючись різними іменами та описуючи різні ситуації. Якщо Вас цікавить оцінка та відгуки нашої роботи - перегляньте будь-який інший форум. Адміністратор Дуоком.
2015-11-16 17:21 Петр, г. Кировоград
нема
Подзвонив на 10 оголошеннь квартир які пропонує Дуоком . Жодної реальної пропозиції не показали з тих що зацікавили . Догадуюсь що таких квартир і не має . Замість цих , що зацікавили , запропонували зовсім не те що я хотів , не в тих районах і не до тої ціни якої мені було потрібно , мотивуючи це тим що іншого нема . Натуральна замануха і обман .
2015-11-16 17:21 Роман, г. Днепропетровск
Спасибо ребятам - молодцы! Попросили оставить отзыв. Я снимал квартиру в Дуоком. Рекомендую, хорошо работаете.
---
2015-11-16 17:21 Віталій дірехтор, г. Львов
нема
Пропозиція працівникам від дірехтора дуокому Віталіка - драй безплатно туалет в офісі , ходи показуй квартири 6 днів в тиждень , за свої гроші плати на транспорт , знаходь сам власників в вашому магазині і на olx , і отримуй в результаті 15 відсотків від заробітку ))))
2015-03-27 01:57 Аноним, г. Львов
Знімаю вже 3 квартиру в Дуокомі. І шо можу сказати про них. Після реєстрації багато дзвінків і пропозицій - як завжди (так було і минулого і позаминулого (десь 3 роки тому) разу як знімали. Шукають дуже швидко. Дзвонять багато. Маклери в Дуокомі працюють впринципі непогані, минулий раз збили ціну і домовилися за деякі нюанси про проживання нашого кота, на які більшість власників реагує негативно. На дошках оголошень шукати квартиру самому прийшлося би точно довше а з котом не виходио ніяк ))).…>>
знаєм, знімали, пробували - рекомендуєм
2015-02-25 17:46 Аноним, г. Львов
Работа на высшем уровне. Час времени и вы в квартире мечты ) красавцы)
Да какие тут отрицательные стороны. Все шикарно.Вы лучшие ))