Другие названия: Тиенс, тяньши, информационно сервисный центр
Сайт:  tiens.ua
Регионы работы: Киев, Черновцы
Телефоны: Меняютя

Описание деятельности:  БАДы, косметика и т д и т п

Отзывы о компании     Статус (Черновцы) Всего отзывов: 23

Фильтр по региону: Все Киев Черновцы

2019-08-19 00:00 Региональный менеджер, г.

Яшукала роботу в різних напрямках, але мене ніхто брав, так якмені 50+. В цій компінії япобачила перспективу вийти надостойний дохід і неочікувати жалюгідної пенсії від держави. Непотрібно боятися змінювати своє життя. А в цій компанії цереально.

Дуже шкодую, щомені вже навіть не40.

2019-08-18 00:00 керівник регіонального р, г. Ивано-Франковск

Вкомпанії змогла побачити що існують і вільні люди, які незалежать від інших, асамостійно творять свій бізнес, свою команду. Япрацюю в Івано-Франківську, тут дружня атмосфера, миподорожуємо, мигарно проводимо час. Хороший дохід -не для лінивих, хто працює-той має.

нема.

2019-08-08 00:00 Аноним, г. Одесса

Возможность начать срядового сотрудника ивдальнейшем стать руководителем филиала. Очень круто, что много уделяется времени обучению руководству персоналом!

Много информации нужно учить)

2019-08-04 00:00 Офис-менеджер, г.

Глобальна індустрія, компанія завжди розвивається, йде вногу зчасом! Постійно дарує Дистрибюторам різні мотиваційні програми внемалих Сумах!

Потрібно мати бажання щоб працювати!

2019-08-04 00:00 Региональный менеджер, г.

Потужна компанія! Карєрне зростання! Подорожі, розвиток, дружній колектив!

Потрібний час!

2019-08-01 00:00 Менеджер, г.

Япрацюю вданій компанії майже 2 роки, із мінусів поки те, щокожного дня витрачаю 2 години часу, але ценепроблема. Шукала просто тимчасовий додатковий дохід, бобуло щенавчання. Спочатку нічого незрозуміла, почала розбиратися, розібралася. Завдяки цій компанії за1, 5 років побувала вУгорщині - Будапешті, Італії - Венеції, нещодавно повернулася зКитаю, їздила зарахунок компанії.

Як і налюбій роботі, тут треба працювати, шари ніде немає. Менеджери які тиняються поофісу без роботи,…>>

Мінус вчасі, який витрачаю надорогу. Робота для тих хто має бажання розвиватися, потрібні час і терпіння.

2019-07-26 00:00 Офис-менеджер, г.

Мені настільки подобається проект Тієнс, він реалізовує усі мої цілі, доходи, подорожі, тут є справжні друзі, несумнівайтесь тут все чесно і справедливо !

Небуло.

2019-07-25 00:00 Аноним, г.

Мені подобається вкомпанії можливість саморозвитку, тут є можливість заробляти стільки, скільки тихочеш, анепрацювати наставку, яку потім незнаєш куди потратити, бонавсе невистачає, дійсно хороший колектив, і можливість подорожувати.

Найбільшою проблемою для мене, була невпевненість всобі. Тадякую наставнику, задопомогу.

2019-07-25 00:00 Дистрибьютор, г.

Спочатку познайомилась зпродуктом компанії бомала проблеми поздоровю! Потім познайомилась зсистемою роботи! Зрозуміла щоце бізнес! І почала активно працювати! Вже вийшла надохід від 17 тис грн крім доходу отримала премію на14400 отримала безкоштовну поїздку вМигово і вСаму Компанію.

Потрібно працювати.

2019-07-03 00:00 Дистрибьютор, г. Бердичев

В Т я н ь ш и надо трудится и не надо переубеждать, надо искать однодумцев и дело пойдет, а еще для того чтобы что-то кому-то расказывать о т я н ь ш и надо самому что-то з на т ь о компании о работе в ней и о ее продукции!

Есть такое высказывание Кто владеет информацией-тот владеет миром -это основное вкомпании Т Я Н Ь Ш И что-бы получить успех, ахаять исмеятся это удел плебеев.